EVGA GeForce RTX 2060 KO Ultra Gaming Nasıldır?

Emir07.

Hectopat
Merhabalar. Benim MSI RX 5700 XT Mech OC kartım var, aşırı ısınma problemi vardı keza mavi ekran hataları oyun içi hafif takılmalar PES 2020 gibi bir oyunu oynarken V-Sync açık olmasına rağmen 30 dakika içinde oyundan atmalar gibi sorunlarım vardı. sıfırla değişti fakat sorunlarım yine çözülmedi AMD Driver uyumsuzlukları da eklenince kart resmen çöp bir şey oldu. Şimdi kartı iade edip RTX 2060 almak istiyorum.

EVGA GeForce RTX2060 KO Ultra Gaming 6 GB GDDR6 192Bit NVIDIA DX12 ekran kartı bu ekran kartı iyi mi? Önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Benim MSI RX 5700 XT Mech OC kartım var, aşırı ısınma problemi vardı keza mavi ekran hataları oyun içi hafif takılmalar PES 2020 gibi bir oyunu oynarken V-Sync açık olmasına rağmen 30 dakika içinde oyundan atmalar gibi sorunlarım vardı. sıfırla değişti fakat sorunlarım yine çözülmedi AMD Driver uyumsuzlukları da eklenince kart resmen çöp bir şey oldu. Şimdi kartı iade edip RTX 2060 almak istiyorum.

EVGA GeForce RTX2060 KO Ultra Gaming 6 GB GDDR6 192Bit NVIDIA DX12 ekran kartı bu ekran kartı iyi mi? Önerir misiniz?
Bende şuan 2060 var. Genel bir performans düşüklüğü yaşıyorum. Anlamadım gitti.

Alınır hem EVGA hem ucuz. Veya başka bakılır.

Ben ASUS ROG kullanıyorum 2060. gereksiz pahalı bu. Onun yerine süper alınır.

Maalesef o kadar bütçem yok bende 2060S isterdim fakat dediğim gibi EVGA RTX 2060 için en iyi soğutmayı saglıyormuş diye duydum umarım bu sefer bu sorunları yasamam bir de PSU Rampage 0 la degisti yeni alacağm RTX 2060'da problem çıkarmaz degilmi ısınma gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı