EVGA GeForce RTX 3060 XC alınır mı?

wGodfather

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar EVGA markalı ekran kartı alınır mı?
Sormamın sebebi Türkiye'de garantisi yok sanırsam ya da varsa iyi mi, hızlı mı, güvenilir mi?

Alınır fakat RTX 3060 o kadar edemez, etmemeli. Bence idareten GTX 1050Ti alın, mining bitince de çok daha güçlüsünü alırsınız. (3070/3080 gibi)

Alınır fakat RTX 3060 o kadar edemez, etmemeli. Bence idareten GTX 1050 Ti alın, mining bitince de çok daha güçlüsünü alırsınız. (3070/3080 gibi)

Mining bitmeyecek, Ethereum mining 1-1.5 yıl kadar sonra bitecek, ki o da kesin değil. Ethereum classic, Ravencoin vs bir sürü alt coin var bunlar için çark dönmeye devam edecek. Stok sorununa çözüm bulurlarsa fiyatlar 1 yıl kadar sonra anca düşer diye tahmin ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mining bitmeyecek, Ethereum mining 1-1.5 yıl kadar sonra bitecek, ki o da kesin değil. Ethereum classic, Ravencoin vs bir sürü alt coin var bunlar için çark dönmeye devam edecek. Stok sorununa çözüm bulurlarsa fiyatlar 1 yıl kadar sonra anca düşer diye tahmin ediyorum.
Tabii ki bitemez fakat 2018'de de patlamıştı ve bir süre sonra değerleri azalmıştı. Ondan bahsediyorum aslında.

Bende öyle düşünüyorum heda'm.

Alınır. Marka önemli değil. Önemli olan kartın soğutucusu ve kartta kullanılan elektronik elemanların kalitesi. ASUS marka kart ile EVGA arasında 1 FPS fark olur veya olmaz öyle diyeyim. Hatta PNY marka ekran kartı çoğu kart firmasından daha iyi soğutuyor kartları.

Yeni konular

Geri
Yukarı