Evga GQ 750W vs Corsair RM750x

Fullmotion

Hectopat
2. Bilgisayar için 0 DB bir güç kaynağı arıyorum. Hali hazırda diğer PC'de RM750x var. Evga yaklaşık olarak 700TL daha ucuz her ikiside gold. Evga kullanan arkadaşlar iyi kötü yorum yaparsa sevinirim. Farklı bir marka 0 DB teknolojili 2000 TL altı tavsiyeleri de alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam EVGA kendi PSU üretmiyor firmalara yaptırıp üzerine markasını basıyor. GQ, G2, G3 gibi ibareler bunun için var. Her ibare başka firmanın ürünü. Neredeyse 5 senedir EVGA Supernova G2 850w Gold+ kullanıyorum daha tık demedi. EVGA 10 yıl garanti veriyor birde güç kaynaklarına bilginiz olsun.

Hocam EVGA kendi PSU üretmiyor firmalara yaptırıp üzerine markasını basıyor. GQ, G2, G3 gibi ibareler bunun için var. Her ibare başka firmanın ürünü. Neredeyse 5 senedir EVGA Supernova G2 850w Gold+ kullanıyorum daha tık demedi. EVGA 10 yıl garanti veriyor birde güç kaynaklarına bilginiz olsun.
Boşta herhangi bir vızıltısı var mı hocam. Bu güç kaynağı yük altına girmeyecek zaten. 5600G ile ekran kartsız kullanılacak. Tercih etme sebebim en uygun 0 DB güç kaynağı seçeneği olması.

Geri
Yukarı