EVGA GTX 1060 6 GB vs Galax GTX 6 GB

Antalya'da yaşıyorum hocam burada teknoloji bir tık pahalı

Çok güncel oyun oynamayacağım için 2060 pek düşünmüyorum ayrıca çok da iyi bir monitörüm yok o yüzden 1060 düşünüyorum ve ayrıca bilgisayarcıda olması gelip istediğin oyunu test edebilirsin diyor.

Bilgisayarcıdan ürün almaya pek sıcak bakmıyorum şahsen. Genelde ya kazık satarlar ya da bozuk ürünleri tamir edip satarlar. Tabii normal satıcılarda var.

Antalya'da yaşıyorum hocam burada teknoloji bir tık pahalı

Çok güncel oyun oynamayacağım için 2060 pek düşünmüyorum ayrıca çok da iyi bir monitörüm yok o yüzden 1060 düşünüyorum ve ayrıca bilgisayarcıda olması gelip istediğin oyunu test edebilirsin diyor.
1060 için, 2500 TL çok siz bilirsiniz.

Ha ayrıca bulundugum konumda MSI RX 570 Gaming X var 1850 TL'ye int Cafe'si varmış kapatmış sizce alınır mı? Supply'mde 6 pin var RX 8 pin istiyor.

Ailenizden birinin kartıyla alamz mısınız? Parayı nakit verin karta yatırın ve alın şeklinde.

Mantıklı ama bilemiyorum.

Ha ayrıca bulundugum konumda MSI RX 570 Gaming X var 1850 TL'ye int Cafe'si varmış kapatmış sizce alınır mı? Supply'mde 6 pin var RX 8 pin istiyor.

RX570 Gaming X güzel karttır bende kullanıyorum ancak internet kafe çıkması kart alınmaz. Üstelik 1850TL RX570 için çok.

Ailenizden birinin kartıyla alamz mısınız? Parayı nakit verin karta yatırın ve alın şeklinde.

RX kulanan size soruyorum sizce RX alsam sıkıntı yaşar mıyım monitörüm kötü şimdilik HDMI dönüştürücü ile kullanacağım 1280 1024 bir monitörüm var.

RX570 Gaming X güzel karttır bende kullanıyorum ancak internet kafe çıkması kart alınmaz. Üstelik 1850TL RX570 için çok.

Hocam Allah için beynim yandı ne yapacağımı bilmiyorum elden almak istiyorum.

Geri
Yukarı