EVGA GTX 1070 Sinerji'de Nihayet Gözüktü!

Evet, sonunda EVGA GTX 1070 Founders Edition ekran kartı Sinerji'de gözüktü! Yorum sizin.
sinerji.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Vay... Bu bilgiye satıcıyla konuşarak mı ulaştın yokss farklı şekilde mi?
Ayrıca bir sakıncası yoksa link verebilir misin?

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Amazon'da 7/24 sorularına cevap verecek canlı destek bölümü var. Orada merak ettiğin sorularına cevap bulabilirsin. Tabi ingilizce. Amazon'da herşey müşteri lehine yapılıyor. Seni mağdur edecek birşey anında fazlasıyla sana geri ödeniyor.

Ben o ekran kartını alabilirsem her türlü yerleştiririm kasaya.:mutlu:
MSI GTX 1070 için hala düşünüyorsan resimde görünen dirsek güç kablosundan bulman gerek. Aksi takdirde yine diğer resimde gördüğün gibi karta takılan güç kabloları kasadan taşıyor.
4.JPG
3.JPG
1.JPG
2.JPG
5.JPG

Bu arada ben MSI GTX 1060 Gaming X sipariş verdim Vatanbilgisayar'dan. Sanırım yarın yani 29Temmuzda elime geçecek. Kasa içindeki duruşunu çekerim. Bu resimlerden farkı güç girişinin biraz aşağıda kalması olacak.

Amazon'da 7/24 sorularına cevap verecek canlı destek bölümü var. Orada merak ettiğin sorularına cevap bulabilirsin. Tabi ingilizce. Amazon'da herşey müşteri lehine yapılıyor. Seni mağdur edecek birşey anında fazlasıyla sana geri ödeniyor.

MSI GTX 1070 için hala düşünüyorsan resimde görünen dirsek güç kablosundan bulman gerek. Aksi takdirde yine diğer resimde gördüğün gibi karta takılan güç kabloları kasadan taşıyor.
Eki Görüntüle 176357 Eki Görüntüle 176358 Eki Görüntüle 176359 Eki Görüntüle 176360 Eki Görüntüle 176361

Bu arada ben MSI GTX 1060 Gaming X sipariş verdim Vatanbilgisayar'dan. Sanırım yarın yani 29Temmuzda elime geçecek. Kasa içindeki duruşunu çekerim. Bu resimlerden farkı güç girişinin biraz aşağıda kalması olacak.
Hocam RX 480 yerine GTX 1060 seçmenizin sebebini öğrenebilir miyim?

Hocam RX 480 yerine GTX 1060 seçmenizin sebebini öğrenebilir miyim?
Daha az güç tüketimi olması, daha fazla oc potansiyeli, %10'a yakın daha fazla performans, yazılım olarak daha üstün olması ve son olarak artık bende daha az sabır.
3 aydır bekliyordum. Hala da bekliyorum, sanırım yarın gelecek kartım. Vatanbilgisayar İzmir Bornova şubesinde hazırlanmış kargo yapılması bekleniyormuş.
Kasam mini itx olduğundan SLI veya CF beni ilgilendirmiyor. Kasası ve anakartı müsait olanlar CF için RX480 tercih edebilirler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı