EVGA GTX 750 Ti ile GTA 5 hangi ayarlarda akıcı oynanır ?

berginal

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özelliklerim:
  • İ5 3230m 2.60 ghz
  • 750gb hdd
  • 6 gb ram
Bu sisteme eGPU ile Evga Gtx750ti takarsam hangi ayarlarda akıcı oynarım?

Güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop'a Masasüstü ekran kartı takmak çok çok zordur. Laptop'un modelini söyler misiniz? Belki mobil ekran kartı takılabilen bir modeldir.

Mobil ekran karı takılabilen bir model değil ben masaüstü ekran kartı takacağım ve düşündüğünüz kadar zor değil.

Takım halinde satılıyor zaten ekran kartına harici güç veriyorsunuz zaten ben sorumu başlıkta belirttim.

Normal bir masaüstü power supply konu dışına çıkıyorsunuz lütfen sorularınızı yeni konu açarak belirtiniz.

Demeki stediğim şu: Ekran kartı 500 lira, PSU 200 lira ve takım yüz küsür lira. Toplam masraf 800-900 lira civarı. Bu kadar masraf yapmaktansa bence elinizde varolan laptop'u satıp bu 900 lirayı birleştirip masaüstü PC toplayın. Ne de olsa modifiye ettiğiniz laptop'u artık taşıyamayacaksınız.

Bu arada Gtx 750 ti oyunu FHD çözünürlükte High ayarlarda akıcı çalıştırır. Ancak 6 gb RAM ne kadar dengeli olur bilmem. 8 gb RAM alabilirsiniz. Tabi bu da ekstra masraf demek.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı