Başarılı Kurulum evga gtx 780ti,asus maximus iv, i7 2700k win 7 + Mavericks 10.9.5

merhaba arkadaşlar. kafayı yedikten sonra ve forumun da sayesinde bu işten de yırtmış olduk.

belirttiğim gibi alttaki sistemimi kullanıyordum windows 7 halinde. ne yaptıysam ekran kartını tanıtamamıştım. tonymaxx86daki bir tartışma olayı çözdü. her kodu denesek de başaramamıştık. 10.9.5 nvidia son driver ı bazı pc lerde çalışmıyor ve @Silinen üye de yardımlarında olduğu gibi mavericks yükleyicisi başlatamıyordu. sorunu bir önceki driver ile çözdük. altta linkini paylaşıyorum. herkese kolay gelsin. şimdi ince işler kaldı. fotoğrafları da paylaşayım.

https://mega.co.nz/#!Ykk1QIxQ!93eXszDkC8M_X3YC0WJh0IMKI4aGVoNyvzli4joXtLEà

• intel i7 2700k
  • asus maximus iv genez gen 3
  • 2x 120 gb kingston ssd, 2x wd 1 tb hdd
  • 16 gb ripjaws 2133 mhz 4x4
  • evga gtx 780ti super acx
  • evga supernova 1000w platinum

Dosya Ekleri

• oldu 2.JPG
    oldu 2.JPG
    219,1 KB · Görüntüleme: 308
  • oldu1.JPG
    oldu1.JPG
    92,1 KB · Görüntüleme: 310
Arkdaşım bende Mac kurmak istiyorum madem kurmuşsun sen banada yardımcı olabilirmisin ya,

Benim pc , i7 3770 anakart Gıgabayt z77 ud3h rev 1.0 ram 2 gb ssd intel 220 amd hd 6750 ekra kartı var

google a direkt technopat mavericks 9.2 kurulum rehberi yazarsan çıkacaktır. orada 1 saatlik videosu var detaylı bir şekilde anlatıyor. amd ekran kartı aktif etmek içinse yine technopat niresh aktif etme yazarsan yine çıkacaktır gerekli rehberler

selamlar
i7 2700k+Crucial 2x4GB Ballistix Tactical DDR3 1600MHz CL8+ASUS Z68 -L VX +seasonic 750 watt 80+ psu
sistemime gtx780 ti almayı düşünüyorum işlemci darboğaz yaparmı
hız aşırtma yapmak ister sem işlemci soğutucusu ile tabi mevcut remlerim ile ne kadar bir hız aşırtma yapabilirim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı