EVGA GTX 970 80 derece

Çok sıcak değil, çekirdek hızını biraz düşürebilirsin.
aynen onu düşürdüm şimdi gta 5 te 72 dereceyi geçmiyor
Aynen öyle idareten mahalle bilgisayarcısından macun aldım. 85 90 dereceleri görüyordu. Macunu sildim şaka gibi maks 80 dereceyi gördü. Onun için kaliteli bir macun değilse tekrar değiştirin.
arkadaşımda aynı macunu aldı 2070 var onda oda 75 80 derece oluyodu sürdü oda şimdi her oyunda 70 i geçmiyodu arctic mx-4 macununu kullandık ikimizde
Aynen öyle idareten mahalle bilgisayarcısından macun aldım. 85 90 dereceleri görüyordu. Macunu sildim şaka gibi maks 80 dereceyi gördü. Onun için kaliteli bir macun değilse tekrar değiştirin.
arkadaşımda aynı macunu aldı 2070 var onda oda 75 80 derece oluyodu sürdü oda şimdi her oyunda 70 i geçmiyodu arctic mx-4 macununu kullandık ikimizde

Hangi termal macun olduğuna göre değişir.
arctıc mx-4

arctıc mx-4

Az değil fazlada değil. Ama 900 serisinde biraz da olsa kronik bir sorun ısınma problemi. Doğru montajladığınıza emin misiniz ?
evet eminim kasanın arkadsından falan aldım kabloları sadece ekran kartına bağlanan kablo var ön tarafta

arctıc mx-4

Az değil fazlada değil. Ama 900 serisinde biraz da olsa kronik bir sorun ısınma problemi. Doğru montajladığınıza emin misiniz ?
evet eminim kasanın arkadsından falan aldım kabloları sadece ekran kartına bağlanan kablo var ön tarafta

Kasa hangi marka ? boşta 50 51 derece bana çok geldi.
sharkoon tg4

Aynen onu düşürdüm şimdi GTA 5'te 72 dereceyi geçmiyor.

Arkadaşımda aynı macunu aldı 2070 var onda oda 75 80 derece oluyordu sürdü oda şimdi her oyunda 70'i geçmiyordu Arctic MX-4 macununu kullandık ikimizde.

Arkadaşımda aynı macunu aldı 2070 var onda oda 75 80 derece oluyordu sürdü oda şimdi her oyunda 70'i geçmiyordu Arctic MX-4 macununu kullandık ikimizde.

Arctic MX-4

Arctic MX-4

Evet eminim kasanın arkadsından falan aldım kabloları sadece ekran kartına bağlanan kablo var ön tarafta.

Arctic MX-4

Evet eminim kasanın arkadsından falan aldım kabloları sadece ekran kartına bağlanan kablo var ön tarafta.

Sharkoon tg4.

GTA 5 de 72 derecede cok fazla GTA 5 sistemi zorlayan bir oyun değilki. Bende 1070 var 55 60 derece Max GTA 5 de.

Bence arkadaşın sıcaklık değerleri biraz fazla bende MX4 kullanıyorum 1070 bile bu sıcaklıklara FurMark'da cıkmıyor.
MX 4 ile sürdüğünü belirtmemiş konu sahibi. Eğer gerçekten kalitesiz bir macun ise sürülen bu değer aslında normal. MX 4 cidden kaliteli bir macun fiyatına göre. Dediğinize katılıyorum.

Geri
Yukarı