Evga GTX 970 FTW+ Evga.com'dan alsam vergi öder miyim?

@4454 biliyorum zaten ama vektron firmasıyla sorunlar oluyor. Böyle direk kendilerine gönderim söz konusu. Zaten okuman varsa eu sitesinden 980 alınmasını önerdim.

@CriminalLeo EU'dan alanlara 5 yıl garanti olayı vardı devam ediyor mu bilmiyorum. İyice araştır dışarıdan alıcaksan, önceden de belirttim. € çok dengesiz avrupa ve ülkemiz de. 980 1500TL alınan kart 1700TL oldu bir gün içinde.

970 alıcaksan eğer bir hafta önce gold da MSI 970 1100TL idi. Acil değilse istediğim fiyata bulursun bence.

Kardeşim bana Evga.eu'da 455€ olan Gtx 980 kartın linkini atar mısın merak ettim?:) Seninde okuman varsa bende zaten senin Amazon'dan alınan, sözü geçen ekran kartınının garantisinin olmadığını söylediğin için seni aydınlatmak istedim ki aydınlandığı düşünüyorum. Sorunlar olduğunu düşünmüyorum olsa bile Evga ile görüşüp sorunlar halledilir. Ayrıca yurt dışına garantiye göndermek Türkiye'de Vektron'a göndermekten daha hızlı sonuçlanır. @Wictors

Son düzenleme:
@Wictors msi istemiyorum zaten evga almak için eu'ya baktık :) sorum gtx980 mi alınmalı yoksa gtx970 mi? Türkiyeye oranla 400 tlye yakın bir fark oluşuyor. Gtx980de de bu fiyata yakın.

4K monitörlerin ucuzlayacağını ve ileride alınabilir duruma geleceklerini düşünürsek 980 almak daha mantıklı çünkü 970 ile 4k ''hayal''.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı