Evga gtx 970 superclock acx 1.0

bartro

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, vatan bilgisayarda sadece bu ürünün stoğu gözüküyor diğer ürünlerin malesef yok.
4-5 gün içinde sistem toplamam gerekiyor bu ürünü almalı mıyım? 780 Ti'a yönelebilirim. Acx 1.0 serilerinde sorun olduğunu söylediler fakat evga'dan gelen açıklama üründe bir sorun olmadığı sadece eski nesil soğutucu olduğu yönündeydi. Sizce ne yapmalıyım?

GTX970 SuperClock ACX GDDR5 4GB 256Bit DX12 Nvidia GeForce Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'ye getirilen ACX 1.0 modellerinde kronik ısı sorunu oluşuyor. İlla EVGA alacaksanız Türkiye'ye gelir mi bilinmez fakat ACX 2.0 modelini beklemelisiniz.

Bu ekran kartını alın ;)

GIGABYTE GTX 970 G1 Gaming, 4GB, GDDR5, 256 bit 13, Fiyat: 1.256 TL

Evga GTX970 ekleme. Türkiye'ye getirilen SuperClocked ACX serisi sorunlu. MSI veya Gigabyte al.

EVGA’lar hatalı çıkıyor! | HWA

Bu Türkiye'ye getirilen sorunlu ACX 1.0 kutusu:

Eki Görüntüle 28858

Bu da ACX 2.0 kutusu:
Eki Görüntüle 28859

Asus Strix GTX970 de alabilirsiniz. Ben olsaydım Asus ve MSI'dan başka markalara bakmazdım. EVGA da kalitelidir fakat Türkiye'de çok tutulmuyor.

Gigabyte ürününü gördüm fakat taksitle alacağım için çok komisyon alıyor nova bilgisayar. Kart limitim yetersiz kalıyor bu durumda. Stoklara ne zaman gelecek bir bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hatalı modelleri Türkiye'ye postalamış olabilirler. Kimse bu konuda tam emin değil. O yüzden de Asus, MSI, ya da Giga'ya yönelmelisin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı