EVGA GTX 970 veya MSI GTX 970

Ben MSI GTX 970 GAMING 4G diyorum. Çünkü EVGA, MSI'dan 2-3 FPS fazla alıyor. Ancak nasıl 5-10 FPS için GTX 980'e 600 TL vermek mantıksız geliyor bence 2-3 FPS için 200 lira daha verilmez bence MSI al fakat bütçem var diyorsan EVGA al :)

Ben MSI GTX 970 GAMING 4G diyorum. Çünkü EVGA, MSI'dan 2-3 FPS fazla alıyor. Ancak nasıl 5-10 FPS için GTX 980'e 600 TL vermek mantıksız geliyor bence 2-3 FPS için 200 lira daha verilmez bence MSI al fakat bütçem var diyorsan EVGA al :)
Ftw nin overclock potansiyeli çok daha yüksek. İyi bir overclock ile Msi ya 5-6 fps fark atabilir.

GTX 980' de bazı oyunlarda 5-6 FPS fark atıyor. 5-6 FPS için o zaman GTX 980 almak daha mantıklı. :)
Türkiyeden alınmasını ben savunmuyorum zaten. İmkanı varsa gitsin Amazondan alsın orda 1159 tl ye denk geliyor. 3 yıl da garantisi var. Türkiyeden alıncaksa Gigabyte g1 modelini tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı