EVGA GTX780Ti Classifield ACX vs. SuperClocked ACX

Hangisi?

• Çok fark yok ucuzunu al.

Oy: 4 40,0%
  • Farkı çok var Classified modelini al.

Oy: 6 60,0%

• Oy verenlerin toplamı
    10

ronaldo2

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ekran kartı olarak Evga Gtx 780Ti almaya karar verdim.

Yalnız Evga'nın 2 modeli var.
  • Evga Gtx 780Ti Classified ACX
  • Evga Gtx 780Ti Superclocked ACX
Classified modelinin daha iyi olduğunu biliyorum ama Superclocked ile aralarında çok fiyat farkı var.

Sizce Superclocked modelinin Classified modelinden çok farkı var mıdır?(Gpu, kullanılan bileşenlerin kalitesi açısından.)

Superclocked alsam memnun kalır mıyım sizce?

Arkadaşlar yardım edin lütfen. Cevabınıza göre yarın Vatan'a gidip alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onu yazdım yukarıda zaten. Superclocked modeli ile classfield modeli arasındaki fiyat farkına değecek bir performans farkı varmı diye soruyorum.

Hiç biri. MSI Gaming OC GTX780 Ti derim. Hem daha ucuz, hem aynı değerlerde. Yani bir fark yaşamazsın.

Stokta yok dediğiniz model.

Böyle bir kıyaslama durumunda 10mhz = 1fps düşünürsen çokta yanlış olmaz oyunlar için. Tabii genel olarak. Ama ben olsam böyle bir ikilemde kalmazdım, ucuz olanını aldıktan sonra tüh ya keşke diğerini alsaydım diye bir pişmanlığın asla olmayacak. Ayrıca EVGA'nın yazılımı çok hoş, sürekli OC edip durursun. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Stokta yok dediğiniz model.

Dediğim model stokta yoksa Asus DirectCU2 OC GTX780Ti al. Daha sonra baktın bu kart EVGA'ya göre yavaş kaldı (gerçi arada fark yok ama) direk açıyorsun GPU Tweak programını ardından çekiyorsun çekirdek hızını EVGA'nın kartından 15-20MHz üstüne sonra EVGA'yı eziyorsun. Böylece paranda cepte kalıyor. ;)

Dediğim model stokta yoksa Asus DirectCU2 OC GTX780Ti al. Daha sonra baktın bu kart EVGA'ya göre yavaş kaldı (gerçi arada fark yok ama) direk açıyorsun GPU Tweak programını ardından çekiyorsun çekirdek hızını EVGA'nın kartından 15-20MHz üstüne sonra EVGA'yı eziyorsun. Böylece paranda cepte kalıyor. ;)

Peki Evga Gpu'larını kaymak tabakadan seçmiyormu? Evga'nın Oc potansiyeli daha iyi duymuştum. Doğrumu sizce?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı