EVGA Nasıl Bir Marka?

nevchar123a

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar EVGA markası nasıl sizce, yorumlarınızı alabilir miyim?
Duyduğuma göre ürün bozulduğunda kullanıcı hatası yoksa direk yenisini veriyorlarmıs.

Son düzenleyen: Moderatör:
EVGA fazlasıyla kaliteli bir marka. Tercihin ilk sıralarında yer alabilecek kadar iyi hatta.

Kendim kullanıyorum ve soğutmasından çok memnunum. Şu anda en iyi soğutulan 2'inci GTX 970. Ayrıca 5 yıl uluslararası garanti veriyor. Yurt dışında çok tanınan bir marka.

Sanmıyorum ve de farketmez. Ben sıralamada urun özelliklerinden bahsetmedim. Urune verilen hizmetler garanti vs. Sıralaması yaptım.

Not: kesinlikle haklisiniz wavewi ürünü powerdan dolayı yaktım garantiden sıfırı geldi.

Arkadaşlar EVGA markası nasıl sizce, yorumlarınızı alabilir miyim?
Duyduğuma göre ürün bozulduğunda kullanıcı hatası yoksa direk yenisini veriyorlarmıs.

Evga ABD menşeili ve son derece kaliteli bileşenler kullanarak ürün üreten markadır. İntel ve Nvidia nın bir numaralı iş ortağıdır. Zaten ürünlerine bakarsanız sadece intel çipsetli anakart ve Nvidia için ekran kartı üretir, AMD ye hiç bulaşmaz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı