EVGA RTX 2060 Super SC black alınır mı?

Evga rtx 2060 super sc black alınır mı?

• RTX 2060 Super

Oy: 19 54,3%
  • RX 5700 XT

Oy: 16 45,7%

• Oy verenlerin toplamı
    35
Forumda bir sürü konu var RX 5700 XT güncel serisi AMD kartların. Forumda bir sürü konu var bakarak görebilirsin bir sürü problem yaşayan arkadaş oldu ve olmaya devam ediyor. AMD' yi kötülemiyorum fakat sürücülerinin çoğu stabil değil ve çoğu AMD kullanıcısı eski sürümlerde kullanıyor. Kullananlar sana açıklarlar durumu daha net. :)
Valla teşekkür ederim söylediğin için.

Şimdi bana demedikleri kalmayacak da. Arkadaş "EVGA RTX 2060 Super SC black alınır mı?" sorusu sormuş. AMD seven tayfa RX...'e getirmiş. Evga alınır arkadaşım. Mis gibi de kullanılır. Nvidia'dan şaşmayın.
Not: Eski bir AMD GPU kullanıcısı.

@anilbuldu abi vatan daki adam öyle söyledi korkuttu şahsen.

Neden abi asus kötümü
Bide listeyi atsana accam dedin ya.

Hocam vatan çalışanı arkadaş yüksek ihtimalle kendi alacağı primi falan düşünüp yönlendirme yapmış.. 2060super yerine kesinlikle rx 5700 xt alınmasını öneririm.. Yüksek bir ücret ödeyip daha az bir performans alırsınız aksi halde..
Şimdi bana demedikleri kalmayacak da. Arkadaş "EVGA RTX 2060 Super SC black alınır mı?" sorusu sormuş. AMD seven tayfa RX...'e getirmiş. Evga alınır arkadaşım. Mis gibi de kullanılır. Nvidia'dan şaşmayın.
Not: Eski bir AMD GPU kullanıcısı.
Dostum rx5700xt önerdim arkadaşa fakat şuan kullanmakta olduğum ekran kartı Gtx1070.. Yani biraz alakasız bir yorumda bulunmuşsun, daha düşük bir fiyata çok daha yüksek bir ekran kartı öneriyorum sadece.. Ve bu arada rx580'den gtx1070'e geçmiştim yani eski kullandığım ekran kartım amd'ydi, şimdiki nvidia.. Performans önemli benim marka değil ✌🏼

Bişey demek istiyorum Bi abi rtx 2060 super diyor birisi rx5700xt diyor ama rx 5700 xt için şunu duydum siyah ekran ve oyunlarda ekran gidiyormuş bu biraz sıkıntı ama Bi açıklarsanız sevinirim.

@anilbuldu Dostum, senin perspektif olarak "verilen para karşılığı alınacak performans" yaklaşımına sonuna kadar katılıyorum. Yalnız AMD sürekli problemli. Zaten herkes sistem toplama, upgrade vs. için bir miktar rakamı gözden çıkarıyor. Bu tarz konularda biraz "Tak-Unut" olması gerekir bence o sebepten işlemcide İntel, GPU'da Nvidia derim.

@EmirhanTr82 Dostum bende bundan bahsediyorum. Alacaksın ama sana ne kadar huzur verecek? 3 gün çalışıp 140-150FPS veriyor harika 4.gün hop siyah ekran veya watman hatası! E ne anladım bu işten?

Zaten Technopat Sosyal'de AMD GPU sorunlarına bakarsanız genel resmi net göreceksiniz. Ne kadar ekmek o kadar köfte maalesef.

Daha şimdi konu açıldı! "MSİ RX 5700 XT MECH OC Stabil Çalışmıyor" devamı geliyor "Acil RX 5700 XT CRU reset sonucu görüntü gelmiyor"
Böyle ekonomik olacaksa olmasın arkadaşlar.

Son düzenleme:
Bende senin gibi arada kaldım. En sonunda Gigabyte RX 5700XT sipariş ettik. 3 gün oldu geleli, 20.1.2 sürümünde 10-15 tane oyunda denedim hiçbir sorunla karşılaştım. Dün yeni gelen sürüme yanlışlıkla güncelledim. Ekran kartı şaçma bir şekilde oyunlarda ısınıyordu. Eski sürüme geri çektim. Sıkıntısız kullanıyorum şuan.

@anilbuldu Dostum, senin perspektif olarak "verilen para karşılığı alınacak performans" yaklaşımına sonuna kadar katılıyorum. Yalnız AMD sürekli problemli. Zaten herkes sistem toplama, upgrade vs. için bir miktar rakamı gözden çıkarıyor. Bu tarz konularda biraz "Tak-Unut" olması gerekir bence o sebepten işlemcide İntel, GPU'da Nvidia derim.

@EmirhanTr82 Dostum bende bundan bahsediyorum. Alacaksın ama sana ne kadar huzur verecek? 3 gün çalışıp 140-150FPS veriyor harika 4.gün hop siyah ekran veya watman hatası! E ne anladım bu işten?

Zaten Technopat Sosyal'de AMD GPU sorunlarına bakarsanız genel resmi net göreceksiniz. Ne kadar ekmek o kadar köfte maalesef.

Daha şimdi konu açıldı! "MSİ RX 5700 XT MECH OC Stabil Çalışmıyor" devamı geliyor "Acil RX 5700 XT CRU reset sonucu görüntü gelmiyor"
Böyle ekonomik olacaksa olmasın arkadaşlar.
Cumartesi günü toplicam ama abi rtx 2060 super xc ultra evga alınır dimi abi üzmez dimi bide anakart işlemci secimi ne olacak bide amd de söyle sıkıntı var galiba yeni sürümü indir diğinde ekran kartı bohu yiyor galiba.
Bana iyi bir anakart önerisi yapar mısınız işlemcim r5 3600x

Son düzenleme:
Genel kanı ve kullanıma göre başarılı kartlar zaten bu şekilde;
-GIGABYTE AORUS GeForce RTX 2060 Super
-ASUS ROG STRIX GeForce RTX 2060 SUPER Overclocked
-EVGA GeForce RTX 2060 SUPER XC ULTRA GAMING
-MSI GeForce RTX 2060 Super Armor OC

Gelelim anakarta;
MSI B450 Tomahawk
Gigabyte X570 Aorus Elite
MSI Prestige X570 CREATION
ASUS ROG X570 Crosshair VIII Hero
ASUS Pro WS X570 Ace
ASRock X570 Taichi

Not : Fiyat vs kesinlikle gözetilmeden, benchmark ve şahsi görüşlere istinaden.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı