EVGA RTX 2060 Super SC black alınır mı?

Evga rtx 2060 super sc black alınır mı?

• RTX 2060 Super

Oy: 19 54,3%
  • RX 5700 XT

Oy: 16 45,7%

• Oy verenlerin toplamı
    35
RX 5000 serisinde Asus fazla iyi değil diye biliyorum. Yabancı kaynaklardan birkaç video izlemiştim Asus ROG pek iyi değildi. MSI Gaming X tercih et. Direkt attığım sistemi alabilirsin. İşlemci soğutucusu istersen hava soğutma olarak Arctic Freezer 34 Esports Duo Intel/amd Beyaz Cpu Soğutucu - n11.com bunu öneririm.
Ayrıca tekrar söylüyorum, Vatan'dan alma. Attığım sistem ortalama 8.000 TL tutuyor Vatan'da 10 bine kadar yolu var. Aynı parçaya neden binlerce lira fazla ödeyesin?

AMD alabilirsin fakat sürücüleri pek stabil olmuyor onu da bil yani. Siyah ekran hatası alan oldu oyunlarda görüntüsü giden oldu. Bunları bilmen için söylüyorum F/P ürünü şu an AMD ama NVIDIA'nın artısı o tarz problemleri yaşamazsın.

Saygılar.

Forumda bir sürü konu var RX 5700 XT güncel serisi AMD kartların. Forumda bir sürü konu var bakarak görebilirsin bir sürü problem yaşayan arkadaş oldu ve olmaya devam ediyor. AMD' yi kötülemiyorum fakat sürücülerinin çoğu stabil değil ve çoğu AMD kullanıcısı eski sürümlerde kullanıyor. Kullananlar sana açıklarlar durumu daha net. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı