EVGA RTX 3080 Ti ve ROG STRIX 3060 ekran kartları

3060'lar zaten 15K'dan başlamıyor mu ülkemizde. Zaten ROG ise en kaliteli ekran kartlarından olduğunu biliyorum, yanlışım yoksa %33 kar ediyor gibi bir şeysiniz. Garip gelmedi değil ama işte yakalanabildiyse fırsat bu fırsattır :D

Evet 2 ay önce öyleydi :)
Merhaba arkadaşlar dün gece 02.40 saatlerinde EVGA RTX 3080 Ti FTW3 kartı kargo ve vergiler dahil 27,896 TL'ye ve ASUS ROG STRIX RTX 3060 ekran kartında 10, 382 TL'ye vergiler dahil iki kartı 38.278 TL'ye aldım iyi fiyata almış mıyım sizce düşüncelerinizi bekliyorum ve son olarak aradan 4 saat geçtikten sonra iki ürünümde kargolandı eğer almak isterseniz Newegg'te gece saat 2 ila 4 arası stoklara bu fiyata giriyor.

EVGA 3080 Ti link
Check this out on @newegg: EVGA GeForce RTX 3080 Ti FTW3 Ultra Gaming video Card, 12G-P5-3967-KR, 12 GB GDDR6X, icx3 Technology, ARGB LED, metal backplate EVGA GeForce RTX 3080 Ti FTW3 ULTRA GAMING Video Card, 12G-P5-3967-KR, 12GB GDDR6X, iCX3 Technology, ARGB LED, Metal Backplate - Newegg.com

ROG STRIX 3060 link
Check this out on @newegg: ASUS ROG STRIX GeForce RTX 3060 12 GB GDDR6 PCI Express 4.0 video Card ROG-STRIX-RTX3060-O12g-v2-Gaming ASUS ROG Strix GeForce RTX 3060 Video Card ROG-STRIX-RTX3060-O12G-V2-GAMING - Newegg.com

Eki Görüntüle 1242497

Eki Görüntüle 1242498

Eki Görüntüle 1242500

Çok iyiye almışsınız 3060 fiyatı kafamı karıştırdı içimi cezbetti açıkçası güle güle kulanın.

Hocam bir şey sormak istiyorum: Direk kredi kartınımı girip alıyorsunuz yoksa sanal kart mı oluşturuyorsunuz? Daha önce hiç alışverişim olmadı o yüzden soruyorum.

Hocam yanlış anlamayın da TW dışında bir yerden iletişim kuramaz mıyız? Sanal ortamda ig, TW gibi gerçek hesaplarımı paylaşmak istemiyorum da.

😂 Hayırdır Newegg hoşuna mı gitti Vatan bilgisayarda ki kartları gösteriyordun şimdi kart almak için bilgi istiyorsun.
Hocam bir şey sormak istiyorum: Direk kredi kartınımı girip alıyorsunuz yoksa sanal kart mı oluşturuyorsunuz? Daha önce hiç alışverişim olmadı o yüzden soruyorum.

Sanal.

😂 Hayırdır Newegg hoşuna mı gitti Vatan bilgisayarda ki kartları gösteriyordun şimdi kart almak için bilgi istiyorsun.

Sanal.
Hocam niye böyle anlamsız şeyler diyorsunuz ? Her zaman Newegg uygun olmuyor. Hangisi uygunsa onu tercih ediyorum. Baştan da dediğim gibi 9289 TL olan 3060 Ti stoğu gelirse alırım. Gidip de 18-20 bin TL arası olan 3060 Ti için nakit veremem.

Hocam niye böyle anlamsız şeyler diyorsunuz? Her zaman Newegg uygun olmuyor. Hangisi uygunsa onu tercih ediyorum. Baştan da dediğim gibi 9289 TL olan 3060 Ti stoğu gelirse alırım. Gidip de 18-20 bin TL arası olan 3060 Ti için nakit veremem.

Anlamsız değil şu an uluslararası piyasada en uygun donanımları veren Newegg sitesi gir pcpartpicker sitesine arama kısmına yaz bak en ucuz kartı hangi site veriyor 18 bin dediğiniz ürünler Türkiye'de arasında 8 ve 9 bin TL fark var.
Hocam niye böyle anlamsız şeyler diyorsunuz ? Her zaman Newegg uygun olmuyor. Hangisi uygunsa onu tercih ediyorum. Baştan da dediğim gibi 9289 TL olan 3060 Ti stoğu gelirse alırım. Gidip de 18-20 bin TL arası olan 3060 Ti için nakit veremem.

EVGA 3060 Ti kartı bakın Amazon, aliexpress, buy gibi sitelerde bu kadar fiyat yok

Anlamsız değil şu an uluslararası piyasada en uygun donanımları veren Newegg sitesi gir pcpartpicker sitesine arama kısmına yaz bak en ucuz kartı hangi site veriyor 18 bin dediğiniz ürünler Türkiye'de arasında 8 ve 9 bin TL fark var.

EVGA 3060 Ti kartı bakın Amazon, AliExpress, buy gibi sitelerde bu kadar fiyat yok

Hocam paylaştığınız link nedir ?

Yeni konular

Geri
Yukarı