EVGA Supernova GA vs Toughpower GF1 vs Toughpower GF

Bütçe
3500

ugrcngny06

Kilopat
Daha fazla  
Evga - Evga SUPERNOVA 850 GA 850W 80 PLUS GOLD FULL MODULER Güç Kaynağı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Evga SUPERNOVA 850 GA 850W 80 PLUS GOLD FULL MODULER Güç Kaynağı en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da (2542 TL)

Thermaltake - THERMALTAKE TOUGHPOWER GF 850W 80PLUS GOLD FULL MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da (2912 TL)

Thermaltake - THERMALTAKE TOUGHPOWER GF1 80 PLUS 850W GOLD FULL MODÜLER 140mm FAN GÜÇ KAYNAĞI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da (3301 TL)

Evga'yı ekran kartlarından biliyoruz, en iyi ekran kartlarını üretiyordu. Power supply tarafında ne kadar başarılılar bilmiyorum. Thermaltake'e gelince de kasalarından tut, güç kaynaklarına, power supplylarına kadar birçok ürünü kaliteli.

Bu PSU'ların hepsinin özellikleri aynı sayılır. 80+ Gold sertifikalı. Bütçe odaklı sistem topladığım için Evga'yı alıp geçmek istiyorum.

Bu PSU'lardan hangisini, neden tercih ederdiniz?

Son düzenleme:
Üçü arasında GF1 olurdu. Performans, iç yapı ve korumalar konusunda diğer ikisine göre daha iyi ama şunu da sisteme göre tercih edebilirdim.

Bu arada 750W yetecekse;

Geri
Yukarı