EVGA vs ZOTAC GTX 1080 Tİ

Makaleler
2
Yer
Ankara
Arkadaşlar kartı amazon.com üzerinden alacağım Zotac GTX 1080 ti AMP! Edition 2750 TL'ye EVGA GTX 1080 Ti FTW ise 3000 TL'ye geliyor. Sizce 250 TL fiyat farkına değecek midir? 1440p üzerinde 3 yıl boyunca oyunları 60 FPS oynamak istiyorum bu yüzden Ti tercih ediyorum ama iki model arasında kaldım. Sizce performans farkı veya ısı farkı olur mu bu fark OC ile kapatılır mı? Diğer bileşenlerim GTX 1080 Tİ ile uyumlu bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kartı amazon.com üzerinden alacağım Zotac GTX 1080 ti AMP! Edition 2750 TL'ye EVGA GTX 1080 Ti FTW ise 3000 TL'ye geliyor. Sizce 250 TL fiyat farkına değecek midir? 1440p üzerinde 3 yıl boyunca oyunları 60 FPS oynamak istiyorum bu yüzden Ti tercih ediyorum ama iki model arasında kaldım. Sizce performans farkı veya ısı farkı olur mu bu fark OC ile kapatılır mı? Diğer bileşenlerim GTX 1080 Tİ ile uyumlu bu arada.

Evga sadece küçük performans haricinde marka olarak bence daha iyi ve bir problem çıkarsa raftan yenisini veriyorlar(Bana söylendiği kadarıyla ve forumlarda da gördüm aynı yazıyı)
Bende 1070 kullanıcısıyım evga gayet kaliteli ve kullanışlı ekran kartları yapıyor.

Ayrıca küçük bir ısınma problemi var ama dert edilecek kadar degil

Bence Zotac GTX 1080ti AMP Extreme düşün(y) Extreme modelleri biraz daha performanslı olur. Evga kullanmadım ama çok uzun zamandır Zotac kullanıyorum ve tavsiye ederim size.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böyle bir karşılaştırmaya denk geldim gezinirken. Faydası olabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı