Evi küçük böcekler bastı

Sercan Durgut

Hectopat
Yer
Bursa/Osmangazi
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bu gece 12 civarı bu böcekleri görmeye başladım her yerim kaşınıyordu. Banyoya gidip duşumu aldım üstümü başımı değiştirdim koltuğun örtüsünü yastıkları falan makineye attım fakat diğer koltuğa geçip yatınca bunlar yine gelmeye başladı gece gece araştırıyorum pire mi sinek mi ne diye ama küçücük şeyler bunlar. Nokta büyüklüğünde bile değiller görebiliyorsunuz yakından bakınca ama nasıl bişey olduğunu anlamıyorsunuz siyah bir renkte. Lütfen yardım edin bana arkadaşlar ne bunlar ne yapmam gerekiyor? Bir anda ortaya çıktılar anlamadım şu ana dek 15-20 tane öldürdüm ama daha kaç tane var bilmiyorum hala gelip bişeyler yapıyorlar her yerim kaşınıyor. Evde evcil hayvan yok birşey yok. Sadece balkonda beslemediğimiz ama yuva yapmış kuşlar var temizlicektik yavruları var diye ellemedik. Lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim. (İsteyene video atabilirim. )

Son düzenleyen: Moderatör:
Pire. 1 ayda öldüre öldüre anca temizlersiniz.

Kuşlardan dolayı bit olabilir. Yuvalığa falan bakın kaynağı oralar olabilir. En iyi çözüm, kafese yuvalığa eve sıkın.

61LN2Crh1RL._SL1494_.jpg

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı