Evil West çok zor

Daha fazla  
Arkadaşlar bu evil West bölümleri çok mu zor? Bana mı öyle geliyor? Her geçeceğim bölüm ayrı bir dert ızdırabı gibi geldi. Aldığıma pişman etti. Daha oynayalı 3,8 saat oldu. Bölümler ızdırap gibi. Bu havaya uçan şeytanımsı bir şey var ya, karın bölgesine ateş ediyoruz havaya zıplayınca. Onu indirmek ızdırap yemin ederim. Bir çözümü var mı? Taktiği vb?

Vallaha normal zorlukta oynamıştım iyi bir oyuncu olmamama rağmen aç gözlülük yapıp abarttigim durumlar dışında öldüğüm olmamıştı. Upgradelerinizi alın, sabırlı oynayın.

Daha yeni 2 kişi oynayıp bitirdik. Zor değil sadece savaşları saçma uzun o yüzden uğraştırıyor, size tavsiyem en kolaya alıp oynayın, ayrıca oyunun sana verdiği dövüş mekaniklerini doğru kullanırsan "yani tüm skillerini" o zaman kolaylaşıyor özellikle X ile bayıltıp T ile ulti açıp tokatlamak bayağı savaşlarda rahatlatıyor.

Çok teşekkürler bakıcam

@fiu @Blackrawen Oyunda baya ilerledim. Evil West gerçekten çok hoşuma gitti. Amaç dövüş tekniğinin mantığını öğrenmekmiş. Bide perkleri açtım,miss

Son düzenleme:
Çok teşekkürler bakıcam

@fiu @Blackrawen Oyunda baya ilerledim. Evil West gerçekten çok hoşuma gitti. Amaç dövüş tekniğinin mantığını öğrenmekmiş. Bide perkleri açtım,miss

Dövüş kısmı güzel, hikaye fena değil ama seni sinematiğe sokup sonra arenaya atıyor oyunun akışını pek sevmedim. 10 üzerinden 5 falan puanım. :D

Geri
Yukarı