Evime nasıl altyapı çekerim?

Kanka bildiğim kadarıyla Türkiye'deki çoğu altyapıyı Türk Telekom çekiyor ve onlar çektikten sonra diğer firmalardamda internet kullanabiliyorsnuz diye biliyorum ama onun dışında Türk Telekom il müdürlüğüne dilekçe vermeyi denedinizmi.

Bir kere gitmiştim Türk Telekom müdürlüğüne fakat bana bizden altyapı alırsanız bizden almak zorunda kalırsınız başka internet sağlayıcılarından kullanamazsınız gibi şeyler demişlerdi. Ben TurkNet ya da Millenicom için alacaktım galiba.

Bir kere gitmiştim Türk Telekom müdürlüğüne fakat bana bizden altyapı alırsanız bizden almak zorunda kalırsınız başka internet sağlayıcılarından kullanamazsınız gibi şeyler demişlerdi. Ben TurkNet ya da Millenicom için alacaktım galiba.

Sen onlara tamam de:) git de ki tamam sizden alacağım de. Onlar öyle der tabii ki. Öyle bir zorunluluğun yok. Sana olta atıyorlar. Sen git altyapı isteğini dilekçe ile ver. Hatta altyapın yoksa direk fiber bile getirebilirler. Sorarlarsa evet sizden alacağım de. Hattı çekip sinyal geldikten sonra git istediğin firmadan al.

Benim de altımda Türk Telekom altyapısı var ama her şeyi kullanabilirim ama her yönden bence Türk Telekom.

Sen onlara tamam de:) git de ki tamam sizden alacağım de. Onlar öyle der tabii ki. Öyle bir zorunluluğun yok. Sana olta atıyorlar. Sen git altyapı isteğini dilekçe ile ver. Hatta altyapın yoksa direk fiber bile getirebilirler. Sorarlarsa evet sizden alacağım de. Hattı çekip sinyal geldikten sonra git istediğin firmadan al.

Aynen öyle tamamen yalan söylüyorlar.

Tamamdır ne kadar sürer peki altyapının gelmesi bir de dilekçe verdiğim zaman kesin bir şekilde getiriyorlar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı