Evinizdeymişsiniz gibi hissettiren GNU/Linux dağıtımı

Benim ilk dağıtımım Hollanda'dan gelen Ubuntu olmuştu. Ne güzel paket yapıp gönderdiler bedavaya, vay be ne günlerdi. Ona alışamadım ama Zorin Os beni hemen çekmişti kendine.
Snap sorunları olmasa bence kullanılabilecek güzel bir dağıtım Ubuntu.

Dual boot olarak mı kullanıyorsunuz? Kali'yi günlük kullanım için uygun görmüyorum.

Aslında hayır tripleboot kullanıyorum Windows 7, Linux Mint ve Kali Linux.

Günlük kullanım için Xfce Mint kullanıyorum Kali ise etik hackerlik için Windows 7 ise oyun oynamak ve Windows gereken işler için.

Bu işletim sistemleri arasında geçiş yapmak için Kali'nin GRUB menüsünü kullanıyorum, özelleştirmeden bile gayet şık bir arayüzü var.

Kesinlikle Arch Linux.

Benim için Gentoo.

Dağıtımdan ziyade DE diyelim.. xfce masaüstü dönüp dolaşıp döndüğüm masaüstü yöneticisi..
ilk deneyimim mint idi, ama çapayı endavouros'a attım

Benim için Gentoo.
Umarım bir gün bunu ben de diyebilirim.

Dağıtımdan ziyade DE diyelim.. xfce masaüstü dönüp dolaşıp döndüğüm masaüstü yöneticisi..
ilk deneyimim mint idi, ama çapayı endavouros'a attım
Ben hiç ısınamıyorum ama endeavour os'un xfce özelleştirmesi cidden çok hoş.

Son düzenleme:
Evim demeyeyim şurda 2-3 haftadır Linux kullanıyorum ancak şuana kadar denediklerim arasında EndeavourOS-i3wm ondan öncede Mint XFCE çok rahat hissettirmişti bana ama bir problem çıkmazsa EOS kullanmaya devam etmek istiyorum.

Endeavour OS saf Arch'a yakın bir deneyim sunuyor. BSPWM sürümünü öneririm hocam. Teması çok hoşuma gitmişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…