Evinize hiç hırsız girdi mi?

Evinize hiç hırsız girdi mi?

• Evet

Oy: 24 12,7%
  • Hayır

Oy: 165 87,3%

• Oy verenlerin toplamı
    189
Bir kere evimize giren hırsız ikinci kez girmeye kalkınca bana yakalandı gece yarısı. Çıkan arbede de kırılan kapı camını kendine sapladı ve bacağının atardamarını kesti. Üstüne gidip, benim sapladığım ifadesini verdi. 50 dosyadan sabıkası bulunmasından ötürü Kadir İnanır'dı sadece tabii ki. Üstünden 8 yıl falan geçti, hala temyize gidip duruyor. Arada ifade vermem gerekiyor. Boğazına girseydi keşke cam karaktersizin.

O günden beri geceleri düzgün uyuyamıyorum. Umarım başınıza böyle bir şey hiçbir zaman denk gelmez. Zorla adamı katil ederler.
Hocam aynı hırsız mıydı? Eğer aynı kişiyse neden ikinci kez girmek istemiş ki🤔

Hocam aynı hırsız mıydı? Eğer aynı kişiyse neden ikinci kez girmek istemiş ki🤔
Alt mahallede yaşayan birisiydi. Sürekli olarak aynı apartmanlara girip hırsızlık yapıyordu. Dışardan gelen yabancı biri değil yani. Oradaki dairelerin hepsine en az 5 kere girmiştir. Her daireyi iyi bildiğinden tekrar girmesi rahat geliyordu demekki. İnşallah sakat kalmıştır. Bizden sonra bir daha hapis dışında başka yere giremesin. Bütün mahalleliyi bıktırmıştı. İnsanlar korkudan şikayetçi olamıyordu. Düzenini biz bozduk. Fakat o karaktersiz yüzünden huzurumuz kaçtı ve başka yere taşınmak zorunda kaldık.

Alt mahallede yaşayan birisiydi. Sürekli olarak aynı apartmanlara girip hırsızlık yapıyordu. Dışardan gelen yabancı biri değil yani. Oradaki dairelerin hepsine en az 5 kere girmiştir. Her daireyi iyi bildiğinden tekrar girmesi rahat geliyordu demekki. İnşallah sakat kalmıştır. Bizden sonra bir daha hapis dışında başka yere giremesin. Bütün mahalleliyi bıktırmıştı. İnsanlar korkudan şikayetçi olamıyordu. Düzenini biz bozduk. Fakat o karaktersiz yüzünden huzurumuz kaçtı ve başka yere taşınmak zorunda kaldık.
Aslında eve girmesine engel olmayıp girdiği zaman gereğini yapacaksın😀

Aslında eve girmesine engel olmayıp girdiği zaman gereğini yapacaksın😀
Sonra hapiste seni ziyarete gelecekler. Yatak odasında müdahale işi falan da doğru değil, bıçak çeken hırsıza yatak odasında müdahale edip ağır yaraladığı için hapiste olanlar var bu ülkede. Birden fazla sayıda avukat arkadaşımdan duyduklarımı anlatsam hırsıza yardım etmediğinize pişman olursunuz, hiç abartmıyorum. Ev sahipleri tamamen hırsızın inisiyatifinde kalıyor evin içinde denk geldiği zaman, hiç öyle mülkiyet falan gözetilmiyor mahkemede.

Son düzenleme:
Girmeye cesaret edemediler, edemezler.
1689421856162.png

Yeni konular

Geri
Yukarı