EVKUR 2 aylık ödeme yapmama sonrası icraya verdi

abudabi24

Decapat
EVKUR'dan bir televizyon almıştım. Sonra tesadüfen iş değiştirdim 2 ay ödeyemedim. Sonra bir gün para ödemeye gittim, icraya verildiniz dediler. Ondan sonra aradım sözde hukuk departmanından Cengiz Bey diye bir adamla görüştüm, bana telefonda yalan beyanda bulundu. Avukatlık ücretini ödeyin, ondan sonra gidersiniz 500 TL verirsiniz hemen yeniden yapılandırırsınız, ödersiniz dedi. İkna etti, ondan sonra gittim 500 TL avukatlık ücretini ödedim, sonra 500 lira yerine 1250 lira istediler. Tamamen insan dolandırmaya yönelik bir sistem. Ondan sonra ben sinirlendim 1250 ödemedim. Tekrar avukat ücreti eklediler üstüne. Ben bunları nasıl şikayet edebilirim acaba cep telefonundan görüşmüştük Cengiz denen Beyefendi ile. Tüketici hakem heyeti de icralık olduğu için biz karışamıyoruz diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tarz kurumlara ki kurumlara demeye dilim varmıyor, elini veren kolunu kaptırıyor maalesef. Bir avukata danışmanızı öneririm. Genellikle icra süreçlerinde usulsüzlük hataları yapıyorlar. Avukatınız bunu tespit edip durumu lehinize çevirebilir. Bu süreç içinde gelen hiç bir tebligatı es geçmeyin ve doğrudan itiraz yoluna gidin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı