Evkur 3.500 ₺'lik Dizüstü Sistemi 5.700 ₺'ye Satıyor

Pinkman

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Arkadaşlar bu nedir ya, şikayet edebileceğimiz bir yer yok mu? Adamların %100 kar sağlamak için yaptıkları işe bakın. Biz bide mağazaları karşılaştırıyoruz, bunlar gidip ASUS'tan alıyor yani gelişi kim bilir kaç paradır da diğer mağazaların 2 katına satıyorlar!

G550JK NOTEBOOK CORE İ7 3.40GHZ-16 GB-1TB-17.3-4GB-W8 TASINABİLİR BİLGİSAYAR - Vatan Bilgisayar

Bu bilgisayar 3.500 lira. ( Hem de 16 GB model.)

Evkur - ASUS G550JK i7-4710HQ 8GB 1TB 15.6" VGA 4GB W8.1

Burada ayda 570 Lira taksitle 10 ay vade yani 5700 Lira.

Birde buradan alan insanların maddi durumunun iyi olmayıp vadeyi 24 ay yaptıkları düşünün, bu insafsızlar 10 bin liraya bile satar. Yazıklar olsun! Bunları şikayet edecek yer yok mu? Zaten kredi kartı olan gider Vatan'dan alır. Yazık durumu kötü olanı iyice kazıklıyorlar. Tamam kimse bu devirde kimseye kredi kartsız o kadar vade yapmaz ama, 2 katı fiyata satmak nedir yahu! Bunlar resmen yasal tefeci olmuş!

Son düzenleyen: Moderatör:
Evkur senet ile satış yapıyor ve çok fark alıyor. Mecbur olan kişilere satış yaptıkları için fiyatları yüksek. Ama bu kadar harbiden yapılmaz. Farkı olur ama bu kadarına diyecek söz bulamıyorum.

Ben o bilgisayara o parayı versem gerçekten hayatım farklı bir şekil alır, vicdanım değil rahatsız olmak, çürür gider. :D Geçen sene arkadaşım 2000 liralık fotoğraf makinesini 3500 liraya aldı. Hala gördükçe içim sızlıyor yahu. :( Cidden bu rezilleri şikayet edebileceğimiz bir yer yok mu?
@Recep Baltaş

Bizim burdaki bir bakkalda böyle. Kredi kartı olmayanlara 12-24 ay vade yapabiliyor. 1000 liralik sistem, burada 2879 lira.

Son düzenleme:
Şunu hep söylüyorum yine söyleyeyim: İnsan cebindeki para kadar alışveriş yapsın kardeşim. Sonra biz mağduruz demek zorunda kalmayın. Böylelerinden alışveriş yapmamak lazım ki akıllansınlar. Gerçi bu gidişle de akıllanmaları zor. Hayırlısı...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı