Evkur i5 9400F ve RX 570 sistemin oyun performansı nasıldır?

destryoetr

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar öncelikle Evkur elden taksit verdiği için mecbur buradan alıyorum biliyorum bu fiyata 2 kat daha iyi bilgisayar toplanır ancak başka yerden bilgisayar almak gibi bir imkanım yok eğer bu ay almazsam daha hiç alamayacağım. Şimdi 2 sorum var birincisi şikayet var da okuduğuma göre RX 570 yazan ürünü RX 470 olarak gönderme gibi durumları oluyormuş yani yanlış ürün gönderme gibi bir durum oluyor mu? İkinci sorum ise resimdeki bilgisayar beni oyunlarda rahat ettir mi? Genellikle Rust Monster Hunter World gibi oyunları oynuyorum bu oyunlarda orta yüksek ayarlarda kasmadan oynatır mı yardımcı olursanız sevinirim.

23232.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar öncelikle Evkur elden taksit verdiği için mecbur buradan alıyorum biliyorum bu fiyata 2 kat daha iyi bilgisayar toplanır ancak başka yerden bilgisayar almak gibi bir imkanım yok eğer bu ay almazsam daha hiç alamayacağım. Şimdi 2 sorum var birincisi şikayet var da okuduğuma göre RX 570 yazan ürünü RX 470 olarak gönderme gibi durumları oluyormuş yani yanlış ürün gönderme gibi bir durum oluyor mu? İkinci sorum ise resimdeki bilgisayar beni oyunlarda rahat ettir mi? Genellikle Rust Monster Hunter World gibi oyunları oynuyorum bu oyunlarda orta yüksek ayarlarda kasmadan oynatır mı yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 605069
Hocam hayatinizin kazigini yemeyin.
Fırsat vermeyin şunlara. Evyık 3000TL sistemi ne kadara satıyor...
O fiyata rtx 2060 alınır.

Selam arkadaşlar öncelikle evkur elden taksit verdiği için mecbur buradan alıyorum biliyorum bu fiyata 2 kat daha iyi bilgisayar toplanır ancak başka yerden bilgisayar almak gibi bir imkanım yok eğer bu ay almazsam daha hiç alamayacağım. Şimdi 2 sorum var birincisi şikayet var da okuduğuma göre RX 570 yazan ürünü RX 470 olarak gönderme gibi durumları oluyormuş yani yanlış ürün gönderme gibi bir durum oluyor mu? İkinci sorum ise resimdeki bilgisayar beni oyunlarda rahat ettir mi? Genellikle Rust Monster hunter world gibi oyunları oynuyorum bu oyunlarda orta yüksek ayarlarda kasmadan oynatır mı yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 605069

Kardesim git Vatan Bilgisayar'dan hazir sistemler var oradan daha iyi sistem alirsin emin ol.

Evkur'dan sistem almayın. 2 yıl önce 750Ti ve i5 3210M işlemcili sistemi 7000 TL'ye satıyorlardı. Kendiniz toplayın, sistem tavsiyesi konusu açın.

Hocam durumunu anlayabiliyorum. Resimdeki bilgisayar için 8 GB daha RAM alabilirsen daha iyi olur. Yanlış gönderme için ise öyle bir durum olursa düzeltebilirsiniz. Satış sözleşmesi elinizde var. Allah'tan 470 göndermişler 570'e çok yakın performansı var. Ya R7 240 falan gönderselerdi ne olurdu? 😁

Hocam durumunu anlayabiliyorum. Resimdeki bilgisayar için 8 GB daha RAM alabilirsen daha iyi olur. Yanlış gönderme için ise öyle bir durum olursa düzeltebilirsiniz. Satış sözleşmesi elinizde var. Allah'tan 470 göndermişler 570'e çok yakın performansı var. Ya R7 240 falan gönderselerdi ne olurdu? 😁
Eğer alırsam 1 ay sonra filan rami 16 GB ye yükseltmeyi planlıyorum. Umarım öyle bir şey yaşamam :D

Eki Görüntüle 605069
Vatan'dan alın.

Geri
Yukarı