Evkur'daki siparişim onayılanır mı?

Farzetki

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Evkur'dan laptop aldım annem alıcak kefil olarak ablamı gösterdik. Ayni evde oturuyoruz, annemin aylık 4000-5000 geliri + sigortası var ablamın da aynı şekilde aylık 4000-5000 + sigortası var. Ama kefil ile annem aynı evde gözüktüğü için herhangi bir sorun olur mu siparişim onaylanır mı?

Ben tek başıma 10 bin liralık televizyonu aldım, binanıza gelip komşulara soruyorlar "ne zamandır burada yaşıyorlar nasıllar?" gibi. Aynı evde ikamet sorun olmaz. Genel çerçevede iyi bi profiliniz var ise verirler.

Açıkçası evkur'da 2000₺'ye iphone 13 pro max satılıyor desinler yine de almam. Arkadaşım 3000₺'ye telefon alacaktı, evine gitmişler, iş yerine gelmişler sormuşlar, komşularına gidip sormuşlar bunlar ile birlikte kendisinden annesinin kızlık soyadına kadar bilgiler aldılar. Whatsapp için bir ara olay olmuştu bilgilerimizi topluyor diye, alın işte adamlar açık açık topluyor buna niye kimsenin sesi çıkmıyor. Çok garip bir yerde yaşıyoruz. :)

Ben tek başıma 10 bin liralık televizyonu aldım, binanıza gelip komşulara soruyorlar "ne zamandır burada yaşıyorlar nasıllar?" gibi. Aynı evde ikamet sorun olmaz. Genel çerçevede iyi bi profiliniz var ise verirler.
Birisi gelip karşı komşunun tüm bilgilerini istemişti. Demek bu yüzdenmiş.

Açıkçası evkur'da 2000₺'ye iphone 13 pro max satılıyor desinler yine de almam. Arkadaşım 3000₺'ye telefon alacaktı, evine gitmişler, iş yerine gelmişler sormuşlar, komşularına gidip sormuşlar bunlar ile birlikte kendisinden annesinin kızlık soyadına kadar bilgiler aldılar. Whatsapp için bir ara olay olmuştu bilgilerimizi topluyor diye, alın işte adamlar açık açık topluyor buna niye kimsenin sesi çıkmıyor. Çok garip bir yerde yaşıyoruz. :)
Hiç bir teminat almadan size mal vermeleri de çok mantıklı mı sizce? Kredi kartı istemedikleri için bu güvenlik soruşturması gibi bir şeyi yapıyorlar.

Hiç bir teminat almadan size mal vermeleri de çok mantıklı mı sizce? Kredi kartı istemedikleri için bu güvenlik soruşturması gibi bir şeyi yapıyorlar.
Sonra 7/24 su arıtma sistemleri tarafından aranıyorsun. :) Teminat için bin bir türlü yöntemler var sadece işlerine gelmiyor onların. Bu bilgiler ile ne yaptıkları çok belli.

Sonra 7/24 su arıtma sistemleri tarafından aranıyorsun. :) Teminat için bin bir türlü yöntemler var sadece işlerine gelmiyor onların. Bu bilgiler ile ne yaptıkları çok belli.
Veri paylaşma konusunda bir bilgim yok belki doğru belki yanlıştır. Fakat bir de dolandırıcı olduğunuzu düşünün. Kredi kartsız taksit yapan enayi var.

Ben tek başıma 10 bin liralık televizyonu aldım, binanıza gelip komşulara soruyorlar "ne zamandır burada yaşıyorlar nasıllar?" gibi. Aynı evde ikamet sorun olmaz. Genel çerçevede iyi bir profiliniz var ise verirler.

Genel de övünemek gibi olmasın iyi insanlarız aile olarak inşallah çıkar biliyorum Evkur kötü bir mağaza ama taksitle oradan alabiliyoruz sadece

Geri
Yukarı