Evkurdan bilgisayar alınır mı?

Bütçe
4000-6000

BurakFİDAN

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar, nakit taksit yapan ve mağazasından teslim alabileceğim tek mağaza evkur. Evkurda Ryzen 5 2600, RX 580 sistem 4.500TL civarı. Ryzen 5 1600, GTX 1650'li sistem de 4, 300TL civarı. Sizce fiyatlar uygun mu alınır mı? Yani ya alacağım ya almayacağım, bu fiyata alma daha iyi mi diyorsunuz yoksa çaren yoksa alabilirsin mi diyorsunuz? Bir de klasik Ryzen 2600 veya GTX 1650 performansı veriyorlar değil mi? Yoksa piyasadaki en ucuz versiyonlarını bulup mu hazır sistem topluyorlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evkur'dan alacağıma daha fazla para öderim ama kafam rahat olur. Bir mutfak eşyası için bile 2-3 ay bekledim resmen ve sonunda aslında ellerinde öyle bir ürün olmadığını ve para iade etmemek için oyaladıklarını öğrendim.

Hocam tamam da neden kazık adam elden senet yapıyor. Başka yerlerde sana kredi kartı, nakit olmadan alamayacağın ürünü veriyor. Bunu baştan kabul edip alıyorsun. 5 yıl önce telefonumu oradan aldım. Sony Xperia XZ o zaman piyasa ile aynıydı fiyatı aldım. Piyasaya bakarsın eş değer gibi geliyorsa alırsın.

Ya ben kargo vermeyeceğini belirttim zaten, çarşıya gidip kasayı kendi ellerimle teslim alacağım fiyatlarda çoğu yerde aşağı yukarı aynı benim gördüğüm kadarıyla birazcık pahalı olmasınıda göze alaraktan satın alacağım.

Ya ben kargo vermeyeceğini belirttim zaten, çarşıya gidip kasayı kendi ellerimle teslim alacağım fiyatlarda çoğu yerde aşağı yukarı aynı benim gördüğüm kadarıyla birazcık pahalı olmasınıda göze alaraktan satın alacağım.

Kanka ugrasirim diyorsan buyur al. Arkadasim RX500'lu sistem almisti 2 hafta magazaya git gel yapti. Her yerinde sorun çıkıp durdu kasanin.

Neden kargoya veremeyeceksin bu arada?

Kanka ugrasirim diyorsan buyur al. Arkadasim RX500'lu sistem almisti 2 hafta magazaya git gel yapti. Her yerinde sorun çıkıp durdu kasanin.

Neden kargoya veremeyeceksin bu arada?
İnternette full evkur siparişlerinin gönderilmemesi ile ilgili olaylar dönüyor, yani güvenilir bir site varsa kargoda veririm seve seve ama babam nakit ödeme taraftarı ikna edebilirsem artık. Gerçekten kararsız kaldım bana taksit yapan güvenilir bir site lazım belki babamı ikna eder alırım, varsa taksit yapan başka site önerin dedim milletin tek yaptığı evkuru gömmek. Nereden alayım cidden çok kararsız kaldım.

İnternette Full evkur siparişlerinin gönderilmemesi ile ilgili olaylar dönüyor, yani güvenilir bir site varsa kargoda veririm seve seve ama babam nakit ödeme taraftarı ikna edebilirsem artık. Gerçekten kararsız kaldım bana taksit yapan güvenilir bir site lazım belki babamı ikna eder alırım, varsa taksit yapan başka site önerin dedim milletin tek yaptığı evkuru gömmek. Nereden alayım cidden çok kararsız kaldım.

Hocam Vatan'dan da alabilirsiniz ama orasi da pahali yani biraz. Biraz arastirin taksitle alabileceginiz siteleri. Ama sinerji Trendyol ve Hepsiburada'dan varsa gonul rahatligiyla alabilirsiniz. Trendyol'da ve Hepsiburada'da içinde kendileri haric baska saticilarda oldugu icin degisebilir yani taksit olup olmamasi falan. Belki kendi sattiklarinda taksit vardir. Hic taksitle alinabilecek kadar pahali bir sey almadigim icin bakmamistim.

12 taksit için %25 civarında vade farkı alıyorlar. Bu resmen tefecilik.
İmkanınız varsa büyük mağazalardan birinden alışveriş kredisi kullanın. Çok daha az vade farkı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı