Evkur'dan Laptop seçimi

Sakın ha! Dedem Evkur'dan bana sormadan İntel Pentium (Hd Graphics 4000) işlemcili bir dizüstü bilgisayarı 2800 tl ye almıştı taksitle. Çok fazla faiz koyuyorlar

Ama arkadaşım evkur'un sitesine gir orada asus notebook var ona bakarsan kardeşim.

Benim şu an ki bilgisayarımdada HD 4000 var berbat.

Tamam kredi kartı olmasın. İninal kart var hocam. Yanılmıyorsam karta toplamda 3000 TL yüklenebiliyor. Nakit paranız yoksa bile almayın. Bir şey değişmez. Şöyle yapabilirsiniz. Gider bankadan kredi çekersiniz 5000 TL. Sonra ininal alıp ona 3000 TL yükler keyfine bakarsınız. Veya hiç uğraşmadan direk kredi kartı çıkartın. Yoksa oradan bilgisayar alsanız zerre performans değişmez.

Arkadaşım sen bana şunu söyle ordaki ASUS bilgisayar iyimi değilmi. ya da 5.nesil intel core i5 2 gb ekran kartı paylaşımlı 8 gb ram 1tb harddisk kampanya var şu an evkurda ondan almayı düşünüyorum hem web tasarımı hemde program kod yazma için birde oyun oynamak için kullanacağım kardeşim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı