Evkur'un alınan ürünü getirmemesi

Serpenos

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522193036
İyi günler. Evkur denilen saçma sapan mağazadan LG G6 aldım indirimde. 30 Haziranda aldım ve 1 veya 2sinde sizde olur dediler. Bekledik. Ayın 3'üne kadar gelmediler ve 3'ünde aradık. Bugün kesin gelecek bilmem ne zırvaladılar. Evet geldiler ama telefon yok! Neymiş efendim burada mı yaşıyorsunuz teyit ediyorlarmış. Madem sen insanlara güvenmiyorsun paralarını ödemediği için o zaman kredi kartından ödeme kabul et! Adama sorduk gelene yarın gelir dediler. Dün de gelen kimse olmadı ve akşama doğru aradık. Öğlene kadar gelmezse bizi arayın dediler. Saat 2 gibi aradım ve yaklaşık 1 saat "3 dakika sonra bağlanacaksınız" otomatik mesajını tekrarladılar. Az önce açtılar ve yarın gelecek diyorlar. Bu konuda ne yapabilirim bu işe yaramaz firmaya?

İyi günler. Evkur denilen saçma sapan mağazadan LG G6 aldım indirimde. 30 Haziranda aldım ve 1 veya 2sinde sizde olur dediler. Bekledik. Ayın 3'üne kadar gelmediler ve 3'ünde aradık. Bugün kesin gelecek bilmem ne zırvaladılar. Evet geldiler ama telefon yok! Neymiş efendim burada mı yaşıyorsunuz teyit ediyorlarmış. Madem sen insanlara güvenmiyorsun paralarını ödemediği için o zaman kredi kartından ödeme kabul et! Adama sorduk gelene yarın gelir dediler. Dün de gelen kimse olmadı ve akşama doğru aradık. Öğlene kadar gelmezse bizi arayın dediler. Saat 2 gibi aradım ve yaklaşık 1 saat "3 dakika sonra bağlanacaksınız" otomatik mesajını tekrarladılar. Az önce açtılar ve yarın gelecek diyorlar. Bu konuda ne yapabilirim bu işe yaramaz firmaya?

Yarın gelir büyük ihtimalle. Geç geliyor oradan gelen ürünler genellikle önce teyit ediyorlar yaşadığın yeri. Yapabileceğin tek şey katlanmak.

Son düzenleme:
Neden güvensinler ki elden taksit yapan bir firma. Ayrıca geri ödememe durumunda siz de mağdur olursunuz.

Yaşanılan evi gerekirse gelip, aile bütçesini öğrenmekteler. Bu şekilde ödeyip ödeyemeyeceğinize karar verip onaylar. Ürün birkaç güne gelir, bu kadar aceleci olmayın derim.

Ayrıca kredi kartından da ödeme yapabiliyorsunuz. Bunda süreç daha hızlı olmakta. Hatta mağazadan direkt alabilmektesiniz.

Neden güvensinler ki elden taksit yapan bir firma. Ayrıca geri ödememe durumunda siz de mağdur olursunuz.

Yaşanılan evi gerekirse gelip, aile bütçesini öğrenmekteler. Bu şekilde ödeyip ödeyemeyeceğinize karar verip onaylar. Ürün birkaç güne gelir, bu kadar aceleci olmayın derim.

Ayrıca kredi kartından da ödeme yapabiliyorsunuz. Bunda süreç daha hızlı olmakta. Hatta mağazadan direkt alabilmektesiniz.
Hayır benim sorunum beklemekte değil. Gerekirse 1 hafta daha beklerim. Bana söylenilen şeyi gerçekleştirmeyince ve durmadan geçiştirilince çok sinirleniyorum. Mağazaya sorduğumda gelip alamazsınız dediler bugün. Bana ayın beşi veya altısında ürünü teslim alırsınız deseler sorun yok. Her gün yarın her gün yarın öfkelendim. Önceki aldığım ürünlerde böyle bir sorun yaşamadım. Ellerinde stok yok sanırım ve geçiştiriyorlar. Önceki ürünler maksimum 2 günde geliyordu.
6.gün. Aradığımda "Tahmini bekleme süresi 3 dakika" mesajı var. Ve 20 dakika beklesem de aynı cevap. Dün aradığımızda yarın gelir dediler yine. Önceki faturalara da baktım. 235 liraya olan tencereye 10 ay taksitle fiyatı hiç değişmiyor deyip 269TL vadeli fiyat yazmışlar. Telefon bu gün de gelmez ise yarın mağazaya gidip alacağım zorla. Veya iptal edeceğim. Bir avuç bir şeyden anlamayan aptal dolu firma. Telefonları da zaten alt kata koyuyorlar, kasayı falan. Ev Shop da aynı. Bilinçli sanırım. Dolandırıcı sürüsü.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı