Çözüldü EWR-301 modem arayüzüne nasıl girilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CelalShengor

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GeForce GTX 1050 Gaming 2GB
Intel Core i5-4670 3.40Ghz
12 Gb DDR 3 1600 Mhz Ram
ASUS H81M-K Anakart
Modemin altın 192.168.0.1 yazıyor. Google'a yazınca site açılmıyor. 192.168.1.1'den girmeyi deniyorum oraya girince şifreyi kabul etmiyor. Nasıl giriş yapabilirim?
Modem modeli ewr-301. login pasword: Admin yazıyor bu şifreyi girince şifre hatalı diyor site.

Çözüm
CMD>ipconfig>default gatewayda çıkan IP sizin modem arayüzünüzdür şifreyi resetlemek için reset aymayı unutmayın ve moden 1.3sn kapalı tutun
Sorun olmaz hocam
IMG_0345.jpeg

Kullanıcı ismi yazmıyor hocam gördüğünüz gibi.

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim yardım için sıfırlayıp deneyeceğim şimdi.

Hocam yardım edin sıfırladım hala giriş yapamıyorum internetin şifreside gitti. @flytx

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim yardım için sıfırlayıp deneyeceğim şimdi.

Hocam yardım edin sıfırladım hala giriş yapamıyorum internetin şifreside gitti. @flytx
1702807022195.png

Son düzenleme:
Hocam şifreyi boş bırakın kullanıcı adına admin yazın.

Hocam nasıl oldu bilmiyorum ama telefondan Wi-Fi'ya bağlanınca kendi kendine bir site açıldı oradan şifre koyabildim ama hala arayüze erişemiyorum.

Allah Allah, hangi internet sağlayıcısını kullanıyorsunuz.

Hocam küçük bir ilçede yaşıyorum merdiven altı internet diyeyim size Türk Telekom gibi bir marka değil.

Modem arayüzünemi hocam yoksa internetemi şifre koydunuz.

Bilmiyorum hocam bir ekran açıldı orada Wi-Fi bağlanırken Wi-Fi yerinde yazan isim yazıyordu orayı değiştirdim Everest yazıyordu başka bir şey yaptım.

Bilmiyorum hocam bir ekran açıldı orada Wi-Fi bağlanırken Wi-Fi yerinde yazan isim yazıyordu orayı değiştirdim Everest yazıyordu başka bir şey yaptım.
IMG_0346.png

ekran burası

Yeni konular

Geri
Yukarı