Excalibur 200 Hz monitör alınır mı?

Şuan o monitörden yazıyorum. Bana kalırsa excalibur olan herşeyden uzak dur. Asus Benq Lg Samsung markalarını tavsiye ederim marka olarak. 200Hz olması seni aldatmasın, LG marka 60hz monitörüm bu monitörden daha çok keyif veriyordu.

Fiyatı 2.000TL'ye kadar gerilerse alabilirsiniz, haricinde şuanki fiyatını haketmiyor.

Son düzenleme:
Merhaba. Sectigim PC'den sonra monitöre de karar verdim. Sizce bu iyi mi sorun yapar mi?

https://www.hepsiburada.com/casper-...c1oM3CHP6mCUYfsqJgxoCIYAQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
VA ve TN panellerden uzak dur en iyisi IPS hem görüntü kalitesi çok iyi hemde tepkime süresi oldukça iyi öyuzden tavsiyem bu

VA ve TN panellerden uzak dur en iyisi IPS hem görüntü kalitesi çok iyi hemde tepkime süresi oldukça iyi öyuzden tavsiyem bu
Deli gibi ghosting ve ışık sızmasını da ekleyelim IPS panel için. İmkân varsa led, amoled, oled monitörler alınmalı zira VA-TN veya IPS arasında pek bir görüntü farkı görmüyorum şahsen.

Deli gibi ghosting ve ışık sızmasını da ekleyelim IPS panel için. İmkân varsa led, amoled, oled monitörler alınmalı zira VA-TN veya IPS arasında pek bir görüntü farkı görmüyorum şahsen.
Hani VA-IPS arasında pek bir görüntü farkı görmüyorum desen anlarım ama TN panel gibi iğrenç soluk renk veren bir panelin öbürleriyle nasıl benzer olduğunu söylediniz hala anlamış değilim, Ghosting VA panellerde olur, IPS panellerde VA kadar olmaz.

Hani VA-IPS arasında pek bir görüntü farkı görmüyorum desen anlarım ama TN panel gibi iğrenç soluk renk veren bir panelin öbürleriyle nasıl benzer olduğunu söylediniz hala anlamış değilim, Ghosting VA panellerde olur, IPS panellerde VA kadar olmaz.
Keşke kanıtlama şansım olsa. Excalibur kullanıyorum konudaki monitörü, ne çektiğimi bir ben bir Allah biliyor. Panele göre ayrım yapmaktan ziyade kullanılan malzeme kalitesinin önemli olduğunu düşünüyorum. Bunu da genelde adını duyurmuş markalar yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı