Excalibur alınır mı?

Deniz86

Centipat
Arkadaşlar RTX'li laptop bakıyorum diğer markalar en az 14.000 TL isterken (Monster'ı saymıyorum) Excalibur fiyatları gayet makul bu nedenle soru sormak istedim. Excalibur alıp sorun yaşayan var mı, teknik servisi iyi mi, almaya değer mi?(Bütçe: 10000-11800)(önerebileceğiniz marka veya model varsa yazarsanız sevinirim)

www.casper.com.tr/excalibur-g780-satin-al
www.casper.com.tr/excalibur-g900-satin-al

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım kullanıyor çok memnun, ayrıca çok şık. Bunun dışında Monster da düşünebilirsiniz, servisi çok iyi.

Arkadaşlar RTX'li laptop bakıyorum diğer markalar en az 14.000 TL isterken (Monster'ı saymıyorum) Excalibur fiyatları gayet makul bu nedenle soru sormak istedim. Excalibur alıp sorun yaşayan var mı, teknik servisi iyi mi, almaya değer mi?(Bütçe: 10000-11800)(önerebileceğiniz marka veya model varsa yazarsanız sevinirim)

www.casper.com.tr/excalibur-g780-satin-al
www.casper.com.tr/excalibur-g900-satin-al

Hocam Casper'e herkes ön yargılı yaklaşıyor bence alınır fiyat / performans sonuçta.

Önerebileceğiniz var mı acaba ?
Hocam şu var. Lakin Türkiye'de piyasası yok. Bulursanız da sanırım vergilerle 12-13 olabilir emin değilim. Önermemin nedeni de aynısının bir benzerini bir akranım aldı. Onda ekran kartı yanılmıyorsam 1050 Ti idi. Alacaksanız bunu almanızı öneririm. Ama bütçeni aşabilir. Biriyle getirtirseniz ya da imkan varsa alın. Eğer yoksa yeni bir konu açın ve bütçenizi aynen belirtip Asus ve MSI markaları olsun deyin. Bilenler zaten sizi yönlendireceklerdir.
https://www.amazon.com/ASUS-GeForce-i7-8750H-Windows-GL504GW-DS74/dp/B07MDDNCH2/ref=sr_1_1?dchild=1&keywords=Scar+II&qid=1553110037&refinements=p_n_condition-type:6461716011&rnid=6461714011&sr=8-1

Geri
Yukarı