Excalibur G770 144 Hz yerine 60 Hz'de çalışıyor

EMOyt

Decapat
Selam arkadaşlar, Excalibur G770 oyuncu bilgisayarı kullanıyorum. Laptop 144 Hz fakat 60 Hz alabiliyorum. Gelişmiş görüntü ayarlarından fala da baktım ama sadece 60 Hz gözüküyor, Hertz'i yükseltemiyorum. Bir çözümü var mı?

Buradan bakabilirsiniz:

resim_2022-02-03_030649.png

Son düzenleyen: Moderatör:
@EMOyt , AIDA64 programı ile monitör modelini öğrenip internetten araştırmanı öneririm. Kutu üzerindeki yazılar reklam amaçlı yazılabiliyor. Örneğin ben GTX 1650 kullanıyorum fakat kutunun bazı yerlerinde RTX simgesi vardı. Bilgisayarın faturada veya kutu etiketinde yazan tam modelini de internette sorgulayabilirsin.

Peki bir bildiğin var mı ustam ne yapmam lazım? İnternetten baktım display veya da HDMI değiş diyorlar ama onlar sadece masüstüne yapılıyor diye biliyorum. Laptopada ona benzer bir şey yapabilir miyiz?

@EMOyt, AIDA64 programı ile monitör modelini öğrenip internetten araştırmanı öneririm. Kutu üzerindeki yazılar reklam amaçlı yazılabiliyor. Örneğin ben GTX 1650 kullanıyorum fakat kutunun bazı yerlerinde RTX simgesi vardı. Bilgisayarın faturada veya kutu etiketinde yazan tam modelini de internette sorgulayabilirsin.

resim_2022-02-03_152427.png
hangisini indireyim knk?
resim_2022-02-03_152427.png

Ekran kartı sürücüsünü kurdunuz değil mi?

Geri
Yukarı