Excalibur G770 60 Hz ekranına maksimum kaç Hz OC yapılır?

OverFireable

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Karabük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF 6900XT OC Edition / AMD Ryzen 7 5800x3D / Kingston Fury Renegade RGB 2x16 3600Mhz CL16 / Asus ROG STRIX B550-XE / Samsung 980 Pro / Kioxia Exceria Plus G3 2TB / Phanteks P600s / Corsair RM850x 850 watt 80+ gold / Arctic Liquid Freezer II 360
Aradaki farkı 75 yapsan da hissetmeyeceksin. Ekranı OC yapmak yerine kendine 144Hz ya da 120 Hz bir monitör alırsan en azından laptobunun ekranını yakmamış olursun.
Hocam monitörle klavye de gerekiyor işte. Öbür türlü laptop ekranını kapatsam klavye olmuyor. Ona da bütçem yetmiyor.

Overclock yapabilirsiniz, bir problem olacağını sanmam. Sadece kare atlamadığından ve stabil olduğundan emin olun. CRU'da yaptığınız ayarı gösterin.

1653245086652.png

Overclock yapabilirsiniz, bir problem olacağını sanmam. Sadece kare atlamadığından ve stabil olduğundan emin olun. CRU'da yaptığınız ayarı gösterin.
Hocam Add'a tıklayıp 60Hz olan Hz'yi 65 yaptım.

Hocam cidden 5 Hz'den fayda gelmez oyun oynuycağınız zaman monitörünüzün ekranını kullanmanızı tavsiye ederim.
Hocam benim az arttırma sebebim bazen Hz 58-59'a düşüyor V-Sync kullandığım için FPS de düşüyor biraz arttırınca o sorun gider diye yapıyorum.
Add kısmında Manual yerine CVT-RB seçeneğini seçin, hertzi ayarlayın ve ardından restart atın.
Hocam yine olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı