Excalibur G770 alınır mı?

Bütçe
7000-7500

EsTable

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Biliyorum bu konuda zaten bir sürü konu açılmış. Ama bir de ben sormak istedim. İzlediğim her test videosunda sıcaklık 75'i geçmiyor. Laptop ısınmıyor. Oyun preformansı iyi... Fakat inceleme videolarının dışında (mesela Technopat sosyalda) herkes Excalibur alınmaz yazmış. Bazı kişiler de fanları fullersen 80'in üstüne çıkmaz ama çok sesli olur demiş. Kullanan birisi varsa bana yardımcı olabilir mi? Lütfen gelip Excalibur alınmaz, Excalibur pişmanlıktır yazmayın. Yazacaksanız da sebebiyle yazın. Bu model için diyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asla almayın gidin paranızı çöpe atın daha çok işe yarıyor.

Isınmama sebebi izlediğim videodaki kişiler sponsor illaki bir şey ile soğutuyorlar.
Ayrıca kasası, anakartı, ekranı, paneli, soğutması ve birçok donanımı sorunlu.

Sizin dediğiniz gibi donanımı sorunlu. Sizden sonra bana laf düşer mi bilemem :D.
Teknik servisi kötü diye biliyorum mesela, ısınma sorunu var.

Evet teknik desteği ben de unutmuşum çok kötü bir teknik desteğe sahip.

Sizin dediğiniz gibi donanımı sorunlu. Sizden sonra bana laf düşer mi bilemem :D.
Teknik servisi kötü diye biliyorum mesela, ısınma sorunu var.

Isınma sorunu tüm laptoplarda var. İzlediğim tüm videolarda maksimum 85 dereceyi görüyor. Sadece 1 2 değil yaklaşık 10 video izledim. Aralarında izlenmeyen az izlenen kişiler de vardı bunların sponsorluk aldığını düşünmüyorum. Bir de teknik servise bakacak olursak 10k altına laptop satan yerlerden alınmaz. Teknik servisi düzgün olan bilmiyorum.

Asla almayın gidin paranızı çöpe atın daha çok işe yarıyor.

Isınmama sebebi izlediğim videodaki kişiler sponsor illaki bir şey ile soğutuyorlar.
Ayrıca kasası, anakartı, ekranı, paneli, soğutması ve birçok donanımı sorunlu.

Bunun hakkında da araştırdım fakat kimsenin kasa anakart ekran paneli hakkında sorun yaşadığını görmedim.

Isınma sorunu tüm laptoplarda var. İzlediğim tüm videolarda maksimum 85 dereceyi görüyor. Sadece 1 2 değil yaklaşık 10 video izledim. Aralarında izlenmeyen az izlenen kişiler de vardı bunların sponsorluk aldığını düşünmüyorum. Bir de teknik servise bakacak olursak 10k altına laptop satan yerlerden alınmaz. Teknik servisi düzgün olan bilmiyorum.

Bunun hakkında da araştırdım fakat kimsenin kasa anakart ekran paneli hakkında sorun yaşadığını görmedim.

Çünkü hepsi sponsor bu forumda kaç kişi mağdur oldu sizde onlara eklenmek isterseniz alabilirsiniz.

Geri
Yukarı