Excalibur G770 alınır mı?

firatogr

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Excalibur G770 RTX 3050 olan bir PC sizce alınabilir mi, ya da onun yerine daha düşük bir bütçe ile GTX 1650 mi alınmalıdır? Siz Excalibur önerir misiniz? Excalibur'un başka alternatifleri nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Excalibur'un sevilmeme sebebi nedir? Hangi teknoloji mağazasına gittiysem veya birçok YouTube videosunda kesinlikle bu fiyat bandında en iyi laptopun bu olduğu söyleniyor. Açıkçası 144hz olması beni biraz çekiyor ancak alınmayacak bir bilgisayar ise bu özelliği mecburen es geçeceğim.

Excalibur'un sevilmeme sebebi nedir? Hangi teknoloji mağazasına gittiysem veya birçok YouTube videosunda kesinlikle bu fiyat bandında en iyi laptopun bu olduğu söyleniyor. Açıkçası 144Hz olması beni biraz çekiyor ancak alınmayacak bir bilgisayar ise bu özelliği mecburen es geçeceğim.

144Hz çoğu modelde bulunan bir şey hocam, es geçmenize gerek yok. Excalibur'un sevilmeme sebebi kalitesiz malzeme kullanılması fazla ısınması. Mağazadakiler sadece satışı umursuyor veya duyduklari isimlere göre hareket ediyor.

144Hz çoğu modelde bulunan bir şey hocam, es geçmenize gerek yok. Excalibur'un sevilmeme sebebi kalitesiz malzeme kullanılması fazla ısınması. Mağazadakiler sadece satışı umursuyor veya duyduklari isimlere göre hareket ediyor.
Teşekkür ederim hocam. Başka hangi modellere bakmamı önerirsiniz. Yazılım ile uğraşıyorum ve oyunlarda orta ayarlarda kasmayacak güzel performans verebilecek bir model arıyorum.

Geri
Yukarı