Excalibur G770 alınır mı?

Ahmetyldrm71

Centipat
Bu bilgisayarın i7 9750H modeli de var ama FreeDOS, korkuyorum. O yuzden Windows'lu almak istiyorum. i5 9300H ile i7 9750H arasında çok büyük fark olur mu? Bir de hem oyun hem de okulda AutoCAD ve Solid çizimler yapıyoruz, varsa bir de 5000-6000 segmentinde dizüstü PC önerileriniz var mıdır?

Screenshot_20191222-181806.jpeg

Bunun yerine Monster tercih edebilirsin. En azından destekleri iyi diye duymuştum. Hizmet açısında katbekat daha iyi diye biliyorum.

Casper'dan uzak durun. Tabii ki bilgisayarınız 90 derece olduğunda kırmızı ışığı seviyorsanız o başka.

Bunun yerine Monster tercih edebilirsin. En azından destekleri iyi diye duymuştum. Hizmet açısında katbekat daha iyi diye biliyorum.
Aynı özellikli monster alsam en baba 8000 patlar
Casper'dan uzak durun. Tabii ki bilgisayarınız 90 derece olduğunda kırmızı ışığı seviyorsanız o başka.
Sende varmı yani deneyimin oldumu
6000 TL ye 1650 li sistem almak insanı üzüyor casper almazdım.
Bu devirde bu kadar abi ya içime sindi aslinda niye bu kadar kötüluyo herkez yada harbiden kötümü

Aynı özellikli monster alsam en baba 8000 patlar

Sende varmı yani deneyimin oldumu

Bu devirde bu kadar abi ya içime sindi aslinda niye bu kadar kötüluyo herkez yada harbiden kötümü
Monsterdan alırsan 8000 değil 6800 tutuyor ve casperdan daha iyi . Laptopunda sorun çıkarsa teknik servisin kötü olduğunu anlarsın casper alırsan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı