Excalibur G770 Alınır Mı?

PubG lite , ETS gibi oyunlarda 90 dereceye geçtiğine şahit oldum. Bu değerleri şarja takılıyken aldığımı da belirtmem gerekiyor malum dizüstüler şarjsız pek anlam ifade etmiyor artık :D benim bahsettiğimin üstünden epey zaman geçti eğer kasalarında değişiklik yaptılarsa bilemem ama dediğim gibi çok ısındığına şahit oldum internettede araştırdığınızda benzer şikayetleri fazlasıyla görebilirsiniz yinede fiyat olarak düşünürsek diğerlerine göre epey ucuz kaliteli bir soğutucu alırsanız kullanılabilir...
Ne zaman kullanmıştınız, benim düşündüğüm modeli mi almıştınız?
@AntonVanko Discordunuz varsa beni ekler misiniz? Diğer konuda spam yapmak istemediğim için buraya yazdım. Adrastos#4122

Son düzenleme:
Herkese tavsiyemdir 2080ti yapıp alın abim.
Benim söylediğim sistemi önerir misiniz peki? Herkes kötüleyip durmuş iyi yorumlar da var insan kararsız kalıyor. Ben sonuçta bir kere para ödeyeceğim ve kötü bir şey almak istemiyorum. Benim konuda belirttiğim sistem nasıl?

Benim söylediğim sistemi önerir misiniz peki? Herkes kötüleyip durmuş iyi yorumlar da var insan kararsız kalıyor. Ben sonuçta bir kere para ödeyeceğim ve kötü bir şey almak istemiyorum. Benim konuda belirttiğim sistem nasıl?

Casper markası üzerinde bir ön yargı bulunmakta. Adım çıkmış dokuza inmiş sekize misali. Sunduğu özelliklere bakacak olursak gayet uygun bir fiyatta. Alınır bence ancak olur da sorun çıkarırsa diye yetkili servisleri iyi midir diye araştırmanızı öneririm.
Eğer alacak olursanız yazarsanız ve kullanım testi yaparsanız sevinirim.(Bende bakıyordum bu modele belki alırım :) )

1650 seni oyunlarda fazla tatmin edermi bilemem lakin
Gerçekten çok lazım değilse alın demiyorum lakin Size lazım olduğunu düşünüyorsanız sıcaklık değerlerini ben de beğendim alabilirsiniz.

1650 seni oyunlarda fazla tatmin edermi bilemem lakin

Gerçekten çok lazım değilse alın demiyorum lakin Size lazım olduğunu düşünüyorsanız sıcaklık değerlerini ben de beğendim alabilirsiniz.
Fikrim Monster olarak değişti. Bilmiyorum, lazım konusuna gelecek olursak. Şu an zaten bilgisayarım var fakat almak istiyorum.
Casper markası üzerinde bir ön yargı bulunmakta. Adım çıkmış dokuza inmiş sekize misali. Sunduğu özelliklere bakacak olursak gayet uygun bir fiyatta. Alınır bence ancak olur da sorun çıkarırsa diye yetkili servisleri iyi midir diye araştırmanızı öneririm.
Eğer alacak olursanız yazarsanız ve kullanım testi yaparsanız sevinirim.(Bende bakıyordum bu modele belki alırım :) )
Ya Excalibur ya da Monster alacağım ama bakalım, daha araştırıyorum ben de.
Bence ömür boyu bakım garantisi olan ürünlerden kaçmak gerek.
O zaman Monster'dan da mı kaçınmamız gerek?

Yeni konular

Geri
Yukarı