Excalibur G770 çıt çıt sesi gelmesi

Saltopat

Decapat
Makaleler
10
Daha 3 gün önce aldığım laptopta ilk iki gün hiçbir sorun yokken 3. gün birden bilgisayarı açınca çıt çıt sesi gelmeye başladı. Nereden geldiğini anlayamadım ama biraz bakınca sol alt çerçeve ve ekranın biraz açıldığını gördüm, hemen iade talebi oluşturdum ve kargoya verdim ama bu ses neden oluyor haberiniz var mı? Laptopta HDD yok sadece SSD var HDD'den gelemez o ses bir de laptop açıkken oluyor sadece.

Ekran ile çerçeve arasındaki açıklığı paylaştım.
Yardımcı olursanız sevinirim

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-09-01-16-32-24-877_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2020-09-01-16-32-24-877_com.whatsapp.jpg
    100,1 KB · Görüntüleme: 147
Bilmiyorum ama fotoğrafa bakarsanız orada ufak bir açıklık var ses oradan da gelemez mi sizce?

Tırnaklar derken tam anlayamadım
Çalışırken orada ses çıkaracak birşey olduğunu sanmıyorum eski model bilgisayarlarda LCD ler için invertör kullanılıyordu o ses yapabilirdi diyeceğim ama maalesef yeni ekranlarda o yok.

Çalışırken orada ses çıkaracak birşey olduğunu sanmıyorum eski model bilgisayarlarda LCD ler için invertör kullanılıyordu o ses yapabilirdi diyeceğim ama maalesef yeni ekranlarda o yok.

Hoparlörden veya anakarttan gelir mi ? O ses de bir hani ateş yakarsın da bir ses gelir ya o ses ona benziyor tam bir cızırtı değil yani

Yeni konular

Geri
Yukarı