Excalibur G770 FPS düşmesi

Noqx

Decapat
Daha fazla  
Intel i5 10300H, GTX 1650 4 GB, 2x8 3200MHz laptopum var. Mutlu mesut oyunlarımda güzel FPS'ler alırken bir gün bilgisayarımı açtım Windows 10 ve ekran kartı driverı yaptım yapar yapmaz FPS dropu yemeye başladım ve bu benim canımı çok sıkıyor.
Fps 150 200 altına inmezken şimdi 50 70 zar zor görüyorum

Intel i5 10300H, GTX 1650 4 GB, 2x8 3200MHz laptopum var. Mutlu mesut oyunlarımda güzel FPS'ler alırken bir gün bilgisayarımı açtım Windows 10 ve ekran kartı driverı yaptım yapar yapmaz FPS dropu yemeye başladım ve bu benim canımı çok sıkıyor.
FPS 150 200 altına inmezken şimdi 50 70 zar zor görüyorum.

Büyük ihtimal sürücüden kaynaklı.

DDU ile ekran kartı sürücüsünü silip temiz kurulum yapmayı deneyebilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra çözülmezse ve alalı 14 günü geçmediyse iade edin. Excalibur başınızı ağrıtır.

Keşke Excalibur almasaydınız biz size laptop önerirdik.

Neden?
DDU ile ekran kartı sürücüsünü silip temiz kurulum yapmayı deneyebilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra çözülmezse ve alalı 14 günü geçmediyse iade edin. Excalibur başınızı ağrıtır.
DDU ile kötü bir anım var. Bilgisayarın şifresini değiştirmiş kendisi. O yüzden çok DDU kullanmak istemiyorum.
Ayrıca bi sorun olsaydı bence şimdiye kadar olurdu. Driver ve win 10 güncellemesinden sonra oldu. Muhtemelen güncellemeyle alakalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı