Excalibur G770 için termal macun önerisi

LorrieN

Centipat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 12450H - GTX 1650 - 16 GB Ram - 500 GB M.2 SSD - Excalibur G770
Meslek
Öğrenci

Üzerinde IHS olmayan çıplak çiplerde PTM7950 ötesi hikayeden ibaret. Bununla ilgili bir sürü reddit konusu da var.

Honeywell PTM7950

Üzerinde ıhs olmayan çıplak çiplerde PTM7950 ötesi hikayeden ibaret. Bununla ilgili bir sürü Reddit konusu da var.

Honeywell PTM7950

Vaktinde çok araştırmış biri olarak, arkadaşın yazdığına benzer bir şeyler yazacaktım ben de. Dizüstülerde bunun önüne geçmek yukarıda yazılan gibi yapmadığınız sürece pek mümkün değil gibi. Burada ve farklı mecralarda gelid Extreme'nin idare edebilecek şekilde olduğunu duymuştum, denenebilir.

Aynı cihazdan bende var. Robotlar için kullanıyorum, üstünde 10'dan fazla robot çalıştığı için fazlaca yük oluşuyor. Thermal Grizzly Kryonaut kullandığımda ısınma sorununun önüne geçiyorum.

Aynı cihazdan bende var. Robotlar için kullanıyorum, üstünde 10'dan fazla robot çalıştığı için fazlaca yük oluşuyor. Thermal Grizzly Kryonaut kullandığımda ısınma sorununun önüne geçiyorum.
Hangi modelini kullanıyorsunuz.

Hangi modelini kullanıyorsunuz.

Cihaz yanımda değil modeli ezbere hatırlamıyorum. 2019 üretim olan modeldi. i7 9. nesil işlemcisi ve 1650 ekran kartı var. Robotlarda kullanmak için alabileceğim en uygun cihazı arıyordum bu çıktı karşıma.

Cihaz yanımda değil modeli ezbere hatırlamıyorum. 2019 üretim olan modeldi. i7 9. nesil işlemcisi ve 1650 ekran kartı var. Robotlarda kullanmak için alabileceğim en uygun cihazı arıyordum bu çıktı karşıma.
Laptop için sormadım. Hangi macun modelini kullanıyorsunuz yani. Bir değil birkaç tane kryonaut var çünkü.

Geri
Yukarı