Excalibur G770 laptopta ayar düşürülmesine rağmen FPS artmıyor

Cumhur denz

Picopat
Excalibur G770 laptop kullanıcısıyım.
RTX 3050 ekran kartı.
16 GB RAM.
i5 11. nesil işlemci.
Yaklaşık 1 TB depolaması var.
Mesela Valorant'ta yüksek ayarlarda 110 FPS alıyorsam bunu en düşüğe aldığımda 150 FPS'i görüyor ama çok bir FPS artışı olmuyor. Kasma donma akıcılık sıkıntıları yaşamıyorum. Tek sorunum FPS artışı yok. Yardımcı olabilir misiniz?

Excalibur G770 laptop kullanıcısıyım.
RTX 3050 ekran kartı.
16 GB RAM.
i5 11. nesil işlemci.
Yaklaşık 1 TB depolaması var.
Mesela Valorant'ta yüksek ayarlarda 110 FPS alıyorsam bunu en düşüğe aldığımda 150 FPS'i görüyor ama çok bir FPS artışı olmuyor. Kasma donma akıcılık sıkıntıları yaşamıyorum. Tek sorunum FPS artışı yok. Yardımcı olabilir misiniz?
Excalibur'un rezalet laptopu kuzenimde var şarja taktığınızda güzel çalışıyor ama şarjdan çektiğinizde 10 FPS NVIDIA Experience'ye girin ayarlara girein sessiz mod falan var onları kapatın az da olsa etki ediyor.

Çünkü Valorant yüksek bir grafiğe sahip değil. Yüksek ayar ile düşük ayar arasında çok fark olmadığı için FPS çok artmıyor. Ben de de FPS artmıyor.

Excalibur'un rezalet laptopu kuzenimde var şarja taktığınızda güzel çalışıyor ama şarjdan çektiğinizde 10 FPS NVIDIA Experience'ye girin ayarlara girein sessiz mod falan var onları kapatın az da olsa etki ediyor.

Hocam laptop bu. Gücü prizden alır. Prize takılı oynanması gerekir zaten. Ben onu sormuyorum. Excalibur piyasadaki çoğu laptoptan kaliteli.

Çünkü Valorant yüksek bir grafiğe sahip değil. Yüksek ayar ile düşük ayar arasında çok fark olmadığı için FPS çok artmıyor. Ben de de FPS artmıyor.

Hocam sistemim gayet yeterli. Başkaları 200-300 hatta 100 FPS bile görüyor rahatlıkla. Farklı oyunlarda da aynı sıkıntım var. Chivalry 2 mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı