Excalibur G770 laptopun Hz değeri nasıl yükseltilir?

Burkicannjr

Hectopat
Yer
Angara
Daha fazla  
Arkadaşlar bende Excalibur G770 laptop var ama 60 Hz acaba Casper'a göndersem 144Hz ekran ile değişir mi ya da monitör mü alsam ya da 60 Hz ile böyle kalsa bir sorun teşkil eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bende Excalibur G770 laptop var ama 60 Hz acaba Casper'a göndersem 144Hz ekran ile değişir mi ya da monitör mü alsam ya da 60 Hz ile böyle kalsa bir sorun teşkil eder mi?

Bu konuyla ilgili bilgi alırsan beni de bilgilendirirsen çok mutlu olurum. Ama sanırım imkansıza yakındır ekran değişmek 144Hz yapmak. Bence monitör bak şimdiden fakat olmayacak diye bir şeyyde yok.

Güzel bir monitör al.
Şimdi baktım nette 144hz yazıyor. Acaba benmi yanlış gördüm.
Yoksa 1650 gpu ki olanmi?

Son düzenleme:
Güzel bir monitör al.
Şimdi baktım nette 144Hz yazıyor. Acaba benmi yanlış gördüm.
Yoksa 1650 GPU ki olan mi?

Kanka 1650 Ti 60Hz benimki ben internetten almadım oradakilerden daha ucuz benim bilgisayarım
Bu konuyla ilgili bilgi alırsan beni de bilgilendirirsen çok mutlu olurum. Ama sanırım imkansıza yakındır ekran değişmek 144Hz yapmak. Bence monitör bak şimdiden fakat olmayacak diye bir şeyyde yok.

6 ay sonra bakıma götüreceğim sorarım teknisyenlere ben 2 tane monitör arasında kaldım linkini atayım buraya sen belki almak istersin bende HDMI 2.0 olduğundan 144 Hz bakıyorum sende DP varsa diye 165Hz de linkini koydum.

Son düzenleme:
Lenovo iyi değil. AOC curved bence 24"te IPS tercih et. LG kullanmadım bilmiyorum. Bütçen nedir ona göre bakalım. Bende Asus ve MSI var ikiside IPS panel tavsiye ederim.

Geri
Yukarı