Excalibur G770 ürün modeli nasıl öğrenilir?

Aly35

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba, benim Excalibur G770 laptopum var. Driverlarını güncellemek istiyorum fakat modelini bilmiyorum. İki tane seçenek var.

1)g770.11xxx
2)g770.9xxx veya g770.10xxx

CMD'den wmic csproduct get name komutunu denedim sadece Excalibur G770 yazıyor.

CMD'den wmic computersystem get model, manufacturer komutu da işe yaramadı.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam internet sitesine girip driverlar sekmesine tıklayınca gaming laptoplar gibi bir seçeneği vardı. Ona tıklayın. Arama kısmına g770 yazın. Zaten bir tane çıkar. Ben öyle güncelliyorum.
Bu siteye girin. Casper | Telefon, Bilgisayar, Konfigürasyon, Destek Ondan sonra destek kısmına tıklayın. Biraz aşağıya inin driverlar diye bir sekme olacak tıklayın. Kategori sekesinden excalibur dizüstüne tıklayın. Serilerden g770 i seçin. Ve karşınıza çıkacaktır.

Son düzenleme:
Hocam internet sitesine girip driverlar sekmesine tıklayınca gaming laptoplar gibi bir seçeneği vardı. Ona tıklayın. Arama kısmına g770 yazın. Zaten bir tane çıkar. Ben öyle güncelliyorum.
Bu siteye girin. Casper | Telefon, Bilgisayar, Konfigürasyon, Destek Ondan sonra destek kısmına tıklayın. Biraz aşağıya inin driverlar diye bir sekme olacak tıklayın. Kategori sekesinden excalibur dizüstüne tıklayın. Serilerden g770 i seçin. Ve karşınıza çıkacaktır.
Casper'ın kendi sitesinden indirdim hocam.İşte böyle 2 tane ayrı klasör var.Açıklama kısmında da ürün modelinize göre güncelleyin yazıyor.
Güncel !!!

Son düzenleme:
Hocam bir kurulumun nasıl yapılacağını gösteren dosya birde driver doyalarının olduğu klasör olması lazım.

H
Hocam bir kurulumun nasıl yapılacağını gösteren dosya birde driver doyalarının olduğu klasör olması lazım.
Hocam Gaming Laptop,G770 işaretleyince çıkanları teker teker yükleyip kuruyorum ama bazılarında böyle çıkıyor ve hangisi bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2021-09-04_145144.png
    resim_2021-09-04_145144.png
    44,2 KB · Görüntüleme: 66
Herkese merhaba, benim Excalibur G770 laptopum var. Driverlarını güncellemek istiyorum fakat modelini bilmiyorum. İki tane seçenek var.

1)g770.11xxx
2)g770.9xxx veya g770.10xxx

CMD'den wmic csproduct get name komutunu denedim sadece Excalibur G770 yazıyor.

CMD'den wmic computersystem get model, manufacturer komutu da işe yaramadı.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Laptopun arkasında bir etiket olur orada model numarasi yazar.
O yazan modem numarasını indirin.

Hocam üsttekine tıklayın. Alttaki muhtemelen onbirinci nesil işlemcili laptoplar içindir.

Yeni konular

Geri
Yukarı