Excalibur G770 vs ASUS TUF Laptop

MSI GL65 Leopard 10SER-253XTR Dizüstü Bilgisayar (Laptop) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor bu modelde aniden kapatmasak belki yanacaktı Rainbow sixege 102 derece olduğunda kapattık.

R6'da o kadar olması imkansız, cihazın driverları tam mı? Dragon Center'dan Extreme performance moduna aldınız mı? O modelin aynısını jarrodda inceledi, silent modda dahi o kadar olmuyor bir anormallik var sizde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam benim elimdekinin kasası sizinkinden değil ama @RX 5600M hocam aynı kasayı kullanıyor çok met ediyordu benim elimdeki kasa sizdeki kasanın bir alt modeli zaten.

Bendeki GP75 kasalı hocam gl nasıldır tam bilemiyorum. Ayrıca AMD her zaman daha serin çalışır.

R6'da o kadar olması imkansız, cihazın driverları tam mı? Dragon Center'dan Extreme performance moduna aldınız mı? O modelin aynısını jarrodda inceledi, silent modda dahi o kadar olmuyor bir anormallik var sizde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bendeki GP75 kasalı hocam gl nasıldır tam bilemiyorum. Ayrıca AMD her zaman daha serin çalışır.

Hocam pardon ozmn.

Hocam lütfen yanlış yönlendirme yapmayalım. Elimde bravo 15 var RDR2 de 85 derece üstüne çıkmıyor.

Hocam videoda gördüğünüz gibi ısınma sorunu çok fazla.
96 derece normal bir ısı değil.
Yalnız TUF FX506L serisi değil video FA506I serisi :).

Isınma sorunu FX506L' de çözüldü. ASUS varken Casper' in yüzüne bakmayın.

Yalnız TUF FX506L serisi değil video FA506ı serisi :).

Isınma sorunu FX506L'de çözüldü. ASUS varken Casper'in yüzüne bakmayın.

Hocam nasıl çözülebilir ikisi de aynı kasayı kullanıyor ve kasanın altındaki hava çıkışları kapalı bence almayın. Caspera bakmamak konusunda hemfikiriz fakat kasa aynı iken bunu söylemeniz mantıklı değil.

Geri
Yukarı