Excalibur G770 vs Blaster 4TN

CubbeliPEPE

Hectopat
Yer
hm
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İkisinini de aynı özelliklere getirirsek hemen hemen aynı fiyata denk geliyor. Sizce
Excalibur G770G 770.9300-B5H0X mi yoksa Blaster 4TN mi?

İmkanınız varsa ikisi de değil. Casper'in aşağı yukarı ne olduğunu herkes biliyor. GameGaraj'ın modelinin de ne olduğu muamma. Tavsiyem, tercihinizi ASUS, HP, Dell, Lenovo ve Acer'den yana kullanmanız.

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS en iyi ve en sağla mıdır her zaman.

Bu çok taraflı bir yorum. Sırf kalıplaşmış bu düşünce yüzünden ASUS'a daha fazla para vermenin ne anlamı var? Ayrıca her ASUS modelide sıkıntısız değil. Böyle durumlarda ucuz olan alınır, markası şu veya bu diye o alınmaz. Mesela yanlış hatırlamıyorsam ASUS'un X serisi çok sorunluydu, HP'nin Pavilion serisinde ısınma sorunu var çoğunlukla. Yani illa ASUS diye fazla para vermeye gerek yok. Ama Casper ve GameGaraj ile de karşılaştırılamaz tabii ki :D

aynen
Bu çok taraflı bir yorum. Sırf kalıplaşmış bu düşünce yüzünden ASUS'a daha fazla para vermenin ne anlamı var? Ayrıca her ASUS modelide sıkıntısız değil. Böyle durumlarda ucuz olan alınır, markası şu veya bu diye o alınmaz. Mesela yanlış hatırlamıyorsam ASUS'un X serisi çok sorunluydu, HP'nin Pavilion serisinde ısınma sorunu var çoğunlukla. Yani illa ASUS diye fazla para vermeye gerek yok. Ama Casper ve GameGaraj ile de karşılaştırılamaz tabii ki :D

haklısın asus deyip Dell satın aldım bende :) ama Asustan memnun olduğum kadar hicbir markadan memnun kalmadım 10 yıl kullandım ve bir canavardı. sağlamlık açısından kesinlikle Asus demiştim. tabii ki performansı da cabası. Bu arada dell inspiron serisi de aşırı ısınıyor. tavsiye etmiyorum.

Bir ara HP model bir Laptop düşünüyordum ısınma sorunu yoktu kaliteliydi ama satıştan kalktı, başka modellerini araştıracağım. Acer'in garantisi kötü ve kime memnun musun diye sorsam ışık sızması çıktı diyor. Asus FA506ll serisi kronik ısınma sorunlu, bu fiyat bandında başka bir serisinin ise parasına göre işlemci performansı kötü.

Yeni konular

Geri
Yukarı