Excalibur G770 vs Lenovo Idepad Gaming 3

Bütçe
7.000-10.000
(Kasa kalitesi olarak)Lenovo Casper Monster bunlar dandik markalar hocam önermem bunları sorun çıkmama ihtimali yok.

Son düzenleme:
Excalibur cihazlardan kesinlikle uzak durun, rezalet cihazlardır. Kasa kalitesi berbat, aşşırı derecede ısınma sorunlu, çoğu kişi ilerleyen zamanlarda oluşan performans kaybı sorunundan şikayetçi. İkisi arasından Lenovo kesinlikle daha iyi bir tercih. Ayriyeten şu cihazı öneririm.
1650 olmasına bakmayın, 2021 model dynamic boost destekli 65W 1650. 2020 model 1650Tİ'den daha performanslı.
Lenovo Casper Monster bunlar dandik markalar hocam önermem bunları sorun çıkmama ihtimali yok.
Lenovo'nun nesi kalitesiz acaba?

Excalibur cihazlardan kesinlikle uzak durun, rezalet cihazlardır. Kasa kalitesi berbat, aşırı derecede ısınma sorunlu, çoğu kişi ilerleyen zamanlarda oluşan performans kaybı sorunundan şikayetçi. İkisi arasından Lenovo kesinlikle daha iyi bir tercih. Ayriyeten şu cihazı öneririm.
1650 olmasına bakmayın, 2021 model dynamic Boost destekli 65W 1650. 2020 model 1650 Ti'den daha performanslı.

Lenovo'nun nesi kalitesiz acaba?

Hocam G770 kullanıyorum tamam kasa falan çok kaliteli değil ama ben alırken F/P diye aldım 1 yıl oldu termal macun yenilettim serviste gayet ilgiliydi şu an sorunsuz kullanıyorum

Geri
Yukarı