Excalibur G870 fan sesi çok yüksek

lucach26

Femtopat
Daha fazla  
G870 serisinden i712, 4060'lı excalbur aldım Trendyol uzerinden. Urunun performasında sıkıntı yok gibi ancak normal kullanımdaki fan sesi çıldırtacak derecede. Aralıksız susmuyor. Sadece oyun oynamıyoruz kutuphanede vs kullanacağız bu PC'yı Google gezerken bu kadar ses çok fazla. Kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum, yoksa iade edeceğim.

Dosya Ekleri

• 1695852921580.png
    1695852921580.png
    229,1 KB · Görüntüleme: 160
Kontrol panelinden "Oyun" olarak ayarlı kısmı Ofis yapmayı denediniz mi?

Ayrıca G870 modelleri batarya sorunlu, kütüphanelerde vesaire şarja bağlı olmadan o kadar uzun gideceğini düşünmeyin.

Kontrol panelinden "Oyun" olarak ayarlı kısmı Ofis yapmayı denediniz mi?

Ayrıca G870 modelleri batarya sorunlu, kütüphanelerde vesaire şarja bağlı olmadan o kadar uzun gideceğini düşünmeyin.
hocam evet batarya berbat durumda tuf almadığıma pişmanım servis kısmı cezbetti kullanan akradaşlarım da 770 serisi vardı çok memnundular, kontrol paneli ofis modundaykeen bu sıkıntıyı yaşıyorum o kadar berbat ki fan ayarlama yok sıcaklık göstermiyor vs

G911 kullanıyorum başlarda rahatsız ediyordu fakat sonradan ses kesildi gibi. Tek sorunu pil maksimum 2 saat gidiyor.
hocam 911 serisi 13. nesil ,işlemci olanlkar dimi memnun musunuz gerçekten iade etmeyi duşunuyorum ya fan sesi çok saçma

G870 serisinden i712, 4060'lı excalbur aldım Trendyol uzerinden. Urunun performasında sıkıntı yok gibi ancak normal kullanımdaki fan sesi çıldırtacak derecede. Aralıksız susmuyor. Sadece oyun oynamıyoruz kutuphanede vs kullanacağız bu PC'yı Google gezerken bu kadar ses çok fazla. Kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum, yoksa iade edeceğim.
sorunu çözdünüz mü

Geri
Yukarı