Excalibur G870 laptopa Rampage AD-RX44 X-gale alınır mı?

alollo

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Benim Excalibur G870 laptopum var. Laptopuma ekstradan laptop soğutucu almak istiyorum bir model buldum. Rampage ad RX 44 gale ben bu soğutucuyu alsam laptopun altina koysam laptopun fanları ile sogutucunun fanları karşı karşıya geliyor. Bunun sonucunda laptopun fanlarında bozulma toz birikme gibi sorunlar olur mu ya da hangi sorunlar olur?

Merhaba. Benim Excalibur G870 laptopum var. Laptopuma ekstradan laptop soğutucu almak istiyorum bir model buldum. Rampage ad RX 44 gale ben bu soğutucuyu alsam laptopun altina koysam laptopun fanları ile sogutucunun fanları karşı karşıya geliyor. Bunun sonucunda laptopun fanlarında bozulma toz birikme gibi sorunlar olur mu ya da hangi sorunlar olur?

Hocam aşağıya koyduğunuz soğutucu üfler, laptop ise aşağıdan hava emer herhangi bir zıtlaşma olmaz ama sanki onun fiyatına daha güzel şeyler alınır gibi.

RPM sayısı az değil mi ve plastik olması alüminyum olsa daha iyi olur.

Hocam aslında bu tür soğutucularda olay laptopu havada tuttuğu için nefes alabilmesi genelde, bu yüzden soğumaya katkısı oluyor, genel bir sitelerde baktığımda önerilen model bu diye attım size tabii ki sizin takdirinize kalmış bir durum.

Hocam aslında bu tür soğutucularda olay laptopu havada tuttuğu için nefes alabilmesi genelde, bu yüzden soğumaya katkısı oluyor, genel bir sitelerde baktığımda önerilen model bu diye attım size tabii ki sizin takdirinize kalmış bir durum.
Yani hava da tutmak içinse laptop standı alırım 200 tl ye ama rpm sayısı ne kadar fazla olursa soğutmada o kadar artış gösetilir ben sizin dediğinizi anladım yardım ettiğiniz için teşşekürler iyi akşamlar

Bakım yap kullanırken arkasına kitap koy masraf etmemiş olursun. Soğutucu IETS500 harici beş para etmez.
Videolarını izledim ilk başta toz engelleyici yüzünden hava ufleyemeyeceğini zannetmiştim ama izlediğim videolara göre baya düşüş sağlıyor fakat fiyatı çok pahalı ucuza satan 2 bin gibi bir fiyata satan yer varsa link atarmisiniz ?

Geri
Yukarı